Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

AM WFH Inwestycje Sp. z o.o. Sp. K.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne stanowisko w wewnętrznym dziale prawnym, na stanowisku prawnika

  • bieżące wsparcie prawne dla poszczególnych działów, w szczególności sporządzanie i opiniowanie umów (zwł. umów deweloperskich, o roboty budowlane, o prace projektowe, najmu, sprzedaży, w tym umów przedwstępnych), sporządzanie innych dokumentów i pism na potrzeby organizacji, obsługa prawna projektów związanych z obrotem nieruchomościami i ich zabudową, prowadzenie analiz, udzielanie porad i wytycznych w sprawach bieżących, okazjonalnie obsługa prawna w sprawach administracyjnych związanych z zagospodarowaniem i obrotem nieruchomościami (plan zagospodarowania przestrzennego, warunki zabudowy, pozwolenie na budowę, podział)

  • samodzielne prowadzenie spraw sądowych - opracowanie i realizowanie strategii procesowej, przygotowanie projektów wezwań i innej korespondencji przedprocesowej, sporządzanie pism procesowych, prowadzenie spotkań i negocjacji związanych z prowadzoną sprawą, zastępstwo procesowe przed sądami

Nasze wymagania

  • tytuł zawodowy radcy prawnego lub adwokata,

  • doświadczenie zawodowe związane z obsługą klienta i prowadzeniem spraw sądowych na stanowisku samodzielnego prawnika wewnętrznego przedsiębiorstwa lub w kancelarii prawnej,

  • bardzo dobra znajomość, prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego z zakresu planowania przestrzennego i budownictwa, przepisów postępowania cywilnego

  • inicjatywa, samodzielność, dokładność, zaangażowanie w powierzane zadania, probiznesowe nastawianie, dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • partnerską, dobrą atmosferę,

  • samodzielność w działaniu,

  • stanowisko dające możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego, w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne warunki współpracy.

Wielkopolski Fundusz Hipoteczny to organizacja o poznańskich korzeniach, założona przez specjalistów działających na rynku nieruchomości. Od 2015 r. działalność grupy opiera się o WFH Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych. Grupa działa na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkalnych, prowadząc procesy inwestycyjne oraz budowlane.

W ramach grupy funkcjonalnie wydzielony jest wewnętrzny dział prawny, zajmujący się obsługą prawną, w tym procesową, podmiotów wchodzących w skład grupy.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

CV w formacie pdf prosimy opisać: Imię_Nazwisko.pdf