Oferta pracy

Prawnik

OLX Group

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z działalnością firmy, w szczególności umów;

  • Wydawanie opinii i porad prawnych dla różnych zespołów w ramach grupy kapitałowej OLX Group w Polsce oraz innych krajach UE;

  • Mierzenie się z problemami prawnymi, na które prawo często nie daje odpowiedzi;

  • Prezentowanie swoją postawą i pracą, że prawnik to nie tylko ekspert w prawie, ale przede wszystkim świetny doradca i niezawodny partner;

Nasze wymagania

  • Min. 5 letnie doświadczenie zawodowe w kancelarii zajmującej się obsługą przedsiębiorców lub w dziale prawnym przedsiębiorstwa w sektorze prywatnym;

  • Ukończone studia prawnicze;

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie umożliwiająca wykonywanie zadań w ramach działu prawnego (C1-C2), warunek konieczny;

  • Znajomość prawa konsumenckiego, prawa własności intelektualnej, prawa ochrony danych osobowych oraz prawa nowych technologii;

  • Sumienność, skrupulatność;

  • Samodzielność i odpowiedzialność w zakresie powierzonych zadań, dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Umiejętność pracy zespołowej;

  • Kreatywność, wyobraźnia i umiejętności analityczne;

  • Inicjatywa oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań i projektów;

  • Głód wiedzy nie tylko prawniczej, ale też biznesowej i technologicznej oraz potrzeba rozwoju umiejętności miękkich.

To oferujemy

  • Unikalne wyzwania związane pracą w firmie technologicznej

  • Praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, system MyBenefit, elastyczny czas pracy)

  • Praca w nieformalnym środowisku

  • Możliwości rozwoju w ramach struktur firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

OLX Group

Grupa OLX to najszybciej rozwijająca się sieć platform e-commerce na świecie. Każdego miesiąca ułatwiamy życie ponad 300 milionów ludzi, w ponad 30 krajach, na 5 kontynentach. Kształtujemy przyszłość handlu, odnajdując ukrytą wartość we wszystkim, co nas otacza. Każdego dnia pomagamy ludziom kupować i sprzedawać samochody, znaleźć pracę, wymarzone mieszkanie i jego wyposażenie oraz wiele, wiele więcej :)

Jesteśmy różnorodną społecznością, składającą się z ponad 10 tys. utalentowanych profesjonalistów. Wspólnie tworzymy organizację, w której każdy głos jest ważny. W Polsce nasza mocna reprezentacja to OLX, Otodom, Otomoto, Fixly i 321 Sprzedane. Więcej informacji znajdziesz na: www.olxgroup.com

Do naszego wewnętrznego zespołu prawnego poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko prawnika.

miejsce pracy: Poznań lub Warszawa

Przewiń do profilu firmy