Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

AK COLLECTION sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Towarowa 35

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie postępowań sądowych oraz egzekucyjnych,

  • Przygotowywanie projektów pism procesowych na etapie sądowym/egzekucyjnym, m.in. sporządzanie odpowiedzi na sprzeciwy, odpowiedzi na apelacje oraz innych pism procesowych,

  • Monitorowanie postępowań sądowych i egzekucyjnych, podejmowanie czynności uzasadnionych stanem postępowania,

  • Podejmowanie czynności związanych z poszukiwaniem spadkobierców oraz podejmowanie czynności związanych ze zgłaszaniem należności do masy upadłościowej/sporządzanie opinii o niecelowości dochodzenia należności na etapie upadłościowym,

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów prawnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: prawo bądź student/studentka IV/V roku,

  • Znajomość prawa cywilnego materialnego oraz procesowego,

  • Odbyta praktyka w kancelarii prawnej, kancelarii komorniczej, sądzie, dziale prawnym spółki,

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • System premiowy,

  • Pracę w młodym, zgranym zespole,

  • Przyjazną atmosferę.

O nas

AK Collection sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się spółką specjalizującą się w usługach windykacji wierzytelności. Cenimy sobie profesjonalne podejście do Klienta. Dbamy o naszych pracowników oraz ich potrzeby. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Prawnik.