Ta oferta pracy jest nieaktualna od 250 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Prawnik

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kancelaria Prawnicza Waliszewski, Jeliński sp.j.

    Kancelaria Prawnicza Waliszewski, Jeliński sp.j. przyjmie do pracy prawniczkę/prawnika
    ze znajomością prawa podatkowego.

    Prawnik

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • bieżące wsparcie doradców podatkowych i radców prawnych przy obsłudze klientów Kancelarii,
    • przygotowywanie pism procesowych oraz wniosków o interpretację przepisów podatkowych,
    • weryfikacja dokumentów pod kątem podatkowym i prawnym,
    • przygotowywanie projektów opinii podatkowych i prawnych,
    • analiza przepisów, komentarzy, orzecznictwa podatkowego i prawnego,
    • reprezentacja klientów przed sądami i organami administracji.

    Oczekiwania wobec kandydata:

    • znajomość prawa podatkowego,
    • doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych, w tym firm zagranicznych,
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • dyspozycyjność,
    • biegła obsługa komputera i bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • umiejętność samodzielnego planowania i realizacji zadań,
    • sumienność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność i skrupulatność za powierzone zadania,
    • umiejętność pracy w zespole, dobra komunikacja.

    Oferujemy:

    • współpracę w pełnym wymiarze,
    • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego (praca w zespole doradców podatkowych i radców prawnych).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich podań (CV ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym) wyłącznie mailem, wpisując w tytule wiadomości Rekrutacja. Zgłoszenia prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.