Oferta pracy

Prawnik

TresCor Sp. z o.o.O firmie

  • Kościuszki 57, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

TresCor Sp. z o.o.

Kościuszki 57

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa prawna spółki

  • wsparcie prawne spółek zależnych

  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach i aktach prawnych mających wpływ na funkcjonowanie Spółki

  • obsługa organów spółki

  • aktywny udział i wsparcie w tworzeniu i uzgadnianiu projektów umów, porozumień, listów intencyjnych, aneksów, pełnomocnictw oraz dokumentów wewnętrznych grupy kapitałowej

  • tworzenie pism, opracowań, zestawień, podsumowań, raportów dotyczących spraw prawnych na potrzeby Zarządu i pracowników

  • współpraca przy organizacji Zgromadzeń Wspólników, posiedzeń Rad Nadzorczych

  • korespondencja z sądami, organami egzekucyjnymi, organami administracji publicznej i innymi podmiotami

Nasze wymagania

  • dyplomu ukończenia studiów prawniczych

  • co najmniej 2-letniego doświadczenia kancelaryjnego lub korporacyjnego na polu prawa gospodarczego, handlowego i cywilnego. Wiedza z zakresu prawa pracy będzie dodatkowym atutem

  • praktycznej umiejętność tworzenia i weryfikacji dokumentów (umów, regulaminów, wezwań)

  • umiejętności obsługi komputera: pakiet MS Office, Lex

  • umiejętności analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów i ustalania priorytetów w działaniu

  • doskonałej umiejętności organizowania pracy własnej, umiejętności pracy w grupie, elastyczności w działaniu

  • znajomość problematyki i umiejętność praktycznego stosowania regulacji dotyczących ochrony danych osobowych będzie dodatkowym atutem, ale nie jest warunkiem koniecznym

To oferujemy

  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • ciekawe wyzwania zawodowe i możliwości rozwoju,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • stabilne wynagrodzenie i dodatki motywacyjne,

Aplikowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy