Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Prawnik

  • Poznań, Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 12.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Eurocash:

    to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).

    Aktualnie poszukujemy pracownika na dwuletnie zastępstwo na stanowisko:

    Prawnik

    Lokalizacja: Komorniki k/Poznania

    Zadania, które na Ciebie czekają:

    • Udzielanie bieżącej pomocy prawnej pracownikom spółek Grupy Eurocash
    • Sporządzanie opinii prawnych
    • Przygotowywanie i opiniowanie umów
    • Utrzymywanie kontaktów z innymi podmiotami świadczącymi usługi prawne
    • Przygotowywanie analiz, zestawień, raportów, prezentacji

    • Posiadasz wykształcenie wyższe prawnicze
    • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobrze znasz prawo: cywilne, gospodarcze,
      handlowe i pracy
    • Umiejętnie rozwiązujesz problemy
    • Dobrze radzisz sobie w stresujących sytuacjach
    • Potrafisz skutecznie pracować w sytuacji zmiany
    • Wykazujesz inicjatywę i samodzielność w działaniu
    • Znasz język angielski w stopniu zaawansowanym
    • Sprawnie posługujesz się pakietem MS Office
    • Odbywasz aplikację radcy prawnego (I lub II rok) – dodatkowy atut

    Mamy dla Ciebie:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      w celu zastępstwa – 2 lata, z możliwością przedłużenia współpracy
    • Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczeń
      w prężnie rozwijającej się firmie dystrybucyjnej
    • Pracę na samodzielnym stanowisku
    • Atrakcyjny pakiet benefitów
    • Dowóz pracowników z Poznania do siedziby firmy w Komornikach
    opis