Oferta pracy

Prawnik/Prawniczka(in-house lawyer)

Stock Polska Sp. z o.o.O firmie

Stock Polska Sp. z o.o.

Franciszka Nullo 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i weryfikowanie umów handlowych

  • Obsługa prawna akcji promocyjnych

  • Opracowywanie materiałów szkoleniowych dla kolegów z biznesu

  • Realizowanie funkcji strażnika ds. RODO

  • Udzielanie odpowiedzi na wszelkie zapytania prawne kolegów z biznesu – wedle zasady: Sky is the Limit!

Nasze wymagania

  • Aplikant/ka radcowski/ka lub adwokacki/ka na 1 lub 2gim roku

  • Minimum półroczne doświadczenie zawodowe - Uwaga! 9 sezonów The Suits na Netflix to nie doświadczenie zawodowe 😊

  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu – potrzebujemy Twojego wsparcia od poniedziałku do piątku

  • Teamspirit i empatia do nie-prawników 😉

  • Can do attitude – wiesz, że sama odpowiedź „to zależy” nie wystarczy

  • Otwartość na wyzwania – czasami wrzucimy Cię na głęboką wodę, ale spokojnie w razie potrzeby damy Ci koło ratunkowe

  • Odwaga – nie boisz się niestandardowych wyzwań

  • Angielski – na bardzo dobrym poziomie (może być prawie biegle – resztę doszlifujemy w praktyce)

To oferujemy

  • Doświadczenie jako prawnik in-house w cross dyscyplinarnych obszarach prawa

  • Pracę w „normalnych” godzinach – wiemy, że życie nie toczy się tylko w pracy

  • Pracę hybrydową – czekamy na powrót do normalności i pracę w biurze, choć od czasu do czasu będziesz mógł/mogła popracować z domu

  • Biuro w dogodnej lokalizacji w Centrum Warszawy

  • Wsparcie Opiekuna Merytorycznego

  • Przyjazną atmosferę pracy w otwartym i zgranym zespole

  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Stock Polska - producent Czystej de Luxe, Żołądkowej Gorzkiej, Stock Prestige – firma będąca częścią Stock Spirits Group

Przewiń do profilu firmy