Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik / Prawniczka

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

aleja 29 Listopada 20

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • przygotowujesz projekty dokumentów korporacyjnych (uchwał, protokołów, pełnomocnictw)

  • przygotowujesz i weryfikujesz pod względem prawnym umowy, aneksy, porozumienia oraz inne dokumenty

  • zapewniasz wsparcie prawne i pomoc w codziennej pracy wewnętrznym działom oraz spółkom z grupy kapitałowej

  • przygotowujesz odpowiedzi na pisma organów państwowych

  • prowadzisz archiwum dokumentacji korporacyjnej

  • analizujesz przepisy i orzecznictwa oraz na bieżąco monitorujesz zmiany w przepisach prawa dotyczących działalności Spółki

  • nadzorujesz poprawny obieg umów

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie prawnicze

  • pracowałeś / pracowałaś min. dwa lata na podobnym stanowisku

  • interesujesz się problematyką Internetu, e-commerce, usług świadczonych drogą elektroniczną i ochrony danych osobowych

  • znasz język angielski w stopniu co najmniej dobrym

To oferujemy

  • Smart work – elastyczny model pracy

  • Kafeteria benefitowa NAIS

  • Karta multisport i wyzwania sportowe

  • Ubezpieczenie na życie dla ciebie i rodziny

  • Prywatna opieka medyczna

  • Legendarne imprezy

  • Wsparcie psychologiczne i program well-being

  • Platformy e-learningowe i szeroka oferta szkoleń

  • Kultura doceniania – People Awards i codzienne kudosy

  • Praca z misją dla najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce

  • Nowoczesne biura — kolorowe, wygodne i ekologiczne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediowo-technologiczną w Polsce oraz częścią Grupy Ringier Axel Springer Polska, w skład której wchodzą Ringier Axel Springer Polska, Grupa Morizon-Gratka, Lendi, City-Nav (Jakdojade) i NoFluffJobs (NFJ). Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Forbes, Newsweek, Fakt, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec, Opineo i Jakdojadę.

Przewiń do profilu firmy