Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik/Prawniczka w Dziale Prawnym

CATERPILLAR FINANCIAL SERVICES POLAND sp. z o.o.

  • Prosta 51, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Prosta 51

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w przygotowywaniu i opiniowaniu umów, dokumentów zabezpieczeń oraz innych dokumentów (w tym dokumentów korporacyjnych),

  • współpracę z członkami międzynarodowego zespołu,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem korespondencji i dokumentacji prawnej,

  • analizę zagadnień prawnych (w szczególności z zakresu prawa cywilnego i finansowego),

  • wsparcie procesów sądowych i windykacyjnych.

Nasze wymagania

  • jesteś absolwentem studiów prawniczych lub studiujesz na IV/V roku,

  • znasz język angielski na poziomie B2/C1 i masz doświadczenie w tworzeniu/czytaniu dokumentów prawnych w języku angielskim,

  • znasz podstawy prawa cywilnego (materialnego i procesowego) oraz finansowego,

  • jesteś proaktywny i masz pozytywne podejście do pracy,

  • jesteś dyspozycyjny (możliwość zatrudnienia na część lub cały etat),

  • szybko uczysz się nowych rzeczy,

  • efektywnie wykorzystujesz czas i organizujesz swoją pracę,

  • jesteś skrupulatny i systematyczny w wykonywaniu zadań.

To oferujemy

  • umowę o pracę na okres min.24 miesięcy wraz z pakietem benefitów,

  • możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy praktycznej w zakresie rozwiązań prawnych dot. wybranych aspektów działalności instytucji finansowych, transakcji finansowania oraz zabezpieczeń wierzytelności,

  • godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb,

  • przyjazny zespół i opiekę merytoryczną,

  • możliwość doskonalenia znajomości języka angielskiego w zakresie terminologii prawniczej.

O nas

Cat Financial wspiera klientów, oferując im dostosowane do potrzeb, produkty i usługi finansowe takie jak: leasing operacyjny, leasing finansowy, najem długoterminowy czy pożyczka celowa. Posiadamy unikalną strukturę umożliwiającą spełnienie konkretnych potrzeb w zakresie finansowania maszyn Cat®.