Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik/Prawniczka w Zespole Energetyki i Ochrony Środowiska

CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang Pośniak i Bejm sp.k.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie opinii prawnych z zakresu prawa cywilnego (zobowiązania), prawa administracyjnego materialnego oraz prawa publicznego gospodarczego (regulacje związane z prawem energetycznym)

  • przygotowywanie, a po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia, negocjowanie umów związanych z działalnością przedsiębiorców z sektora energetycznego i chemicznego, zarówno w języku polskim jak i angielskim

  • udział lub koordynacja procesów due diligence – audytów prawnych inwestycji

  • udział w spotkaniach z klientami i negocjacjach, prowadzenie bezpośredniej korespondencji z klientami

  • wspieranie starszych prawników w realizacji zadań dla klientów (opracowywanie zagadnień prawnych, postanowień umów)

Nasze wymagania

  • ukończone studia prawnicze

  • co najmniej 2 lata doświadczenia zdobytego na podobnym stanowisku w kancelarii prawnej

  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego (w szczególności zagadnień związanych z umową o roboty budowlane), prawa administracyjnego oraz dodatkowo prawa energetycznego (w tym ustawy o OZE)

  • doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu projektów opinii prawnych, memorandów, projektów umów zarówno w języku polskim jak i angielskim

  • doświadczenie w dokonywaniu wykładni przepisów prawa energetycznego oraz prawa cywilnego

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, opracowywaniu publikacji z zakresu prawa cywilnego lub prawa energetycznego

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom C1) w tym terminologii prawniczej

  • zaangażowanie i wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność

  • dokładność i dbałość o jakość

  • wysoka kultura osobista

  • otwartość na nowe zadania i komunikatywność

To oferujemy

  • pracę z profesjonalistami przy prestiżowych projektach w renomowanej kancelarii

  • dostęp do wiedzy i kontakt z ekspertami z zakresu różnych dziedzin prawa

  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem bonusowym

  • możliwość bezpośredniej pracy z klientem

Do naszego Zespołu Energetyki i Ochrony Środowiska poszukujemy osoby odpowiedzialnej

za wsparcie zespołu w zakresie zapewnienia kompleksowej obsługi prawnej klientom kancelarii.