Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik - prawniczka

HR Design Group

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, międzynarodowego dewelopera, poszukujemy osoby na stanowisko Prawnika / Prawniczki. Praca w siedzibie firmy w centrum Warszawy.

Stanowisko będzie łączyć w sobie pracę przy bieżącej obsłudze prawnej oraz w zakresie prawa korporacyjnego.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia w profesjonalnej obsłudze w zakresie prawa spółek i papierów wartościowych oraz windykacji należności.

  • Utrzymywanie zgodności korporacyjnej z wewnętrznymi procedurami i politykami.

  • Zapewnienie wsparcia działu prawnego dla całej organizacji.

  • Dzielenie się wiedzą i uzyskiwanie odpowiedniej wiedzy fachowej z rynku.

  • Raportowanie do Dyrektora dz. Prawnego.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie min. 3 lata w obszarze rynku nieruchomości w doradztwie prawnym z zakresu prawa, znajomość prawa z zakresu spółek handlowych w tym S.A. Mile widziane doświadczenie w obsłudze prawnej spółek publicznych lub emitujących obligacje.

  • Co najmniej dobra znajomość przepisów prawa w zakresie ww. obszarów;

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

  • Pełna dyspozycyjność do pracy na pełen etat.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę w międzynarodowym środowisku ekspertów rynku nieruchomości.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Kartę sportową.

  • Dodatkowe benefity i świadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne