Logo Pracuj.pl

Prawnik / Prawniczka

TOKARSKA, KRETOWICZ sp.k.O firmie

  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

TOKARSKA, KRETOWICZ sp.k.

Krucza 16/22

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Szukamy osoby samodzielne realizującej powierzone jej zadania, potrafiącej także pracować w grupie, posiadającej umiejętności komunikacyjne, która nie boi się rozmowy z klientem czy wizyty na sali rozpraw.

Chcemy, żebyś w ramach swoich obowiązków nie tylko dokonywał analiz zagadnień prawnych oraz przygotował projekty dokumentów czy pism procesowych, ale także uczestniczył w spotkaniach z klientami i reprezentował ich w sądzie.

Nie oczekujemy „rzucania paragrafami” na zawołanie, chcemy jednak podjąć współpracę z osobą, która potrafi samodzielnie przeanalizować problem i zaproponować jego rozwiązanie, motywując swoje stanowisko.

Nasze wymagania

Poszukujemy osób, których umiejętności oraz wiedza będą adekwatne do etapu rozwoju naukowego i doświadczenia zawodowego.

Dodatkowym atutem zgłoszenia będzie Twoje doświadczenie procesowe oraz wiedza dotycząca zagadnień związanych ze sprawami konsumenckimi, niemniej zapewnimy Ci również w tym zakresie odpowiednie przygotowanie.

Praktyka w zakresie spraw kredytów indeksowanych i denominowanych będzie dla nas dużym plusem, dlatego warto to podkreślić w odpowiedzi na ogłoszenie.

To oferujemy

Co oferujemy?

• standardowo – wiecznie młody i zawsze rozwijający się Zespół;

• perspektywę długiej i stałej współpracy;

• wynagrodzenie adekwatne do oczekiwań, uwzględniające Twoje doświadczenie, wiedzę oraz sposób realizacji powierzonych zadań w praktyce;

O co prosimy?

• wskazanie od kiedy jesteś w stanie podjąć z nami współpracę;

• podania wysokości oczekiwanego przez Ciebie wynagrodzenia;

• nastawienia na podjęcie długiej i stałej współpracy;

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

O nas

Kancelaria Tokarska, Kretowicz sp. k. z siedzibą w Warszawie poszukuje osób z wykształceniem prawniczym oraz doświadczeniem w pracy jako prawnik do stałej współpracy.

Kancelaria specjalizuje się w sprawach konsumenckich, dotyczących tzw. "kredytów frankowych" w których reprezentuje kredytobiorców.

W zakresie działalności Kancelarii znajdują się ponadto sprawy z zakresu prawa cywilnego, obejmujące zarówno obsługę podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych.

Prawnik / Prawniczka, Krucza 16/22, Śródmieście, Warszawa