Oferta pracy

Prawnik (Prawo Energetyczne)

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Halaś i Wspólnicy sp. kO firmie

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Halaś i Wspólnicy sp. k

Wyścigowa 56I

Wrocław

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Halaś i Wspólnicy sp. k. świadczy usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych, w szczególności spółek z Grupy Kapitałowej Votum. Kancelaria specjalizuje się w prawie spółek, zagadnieniach związanych z rynkiem kapitałowym, w tym z zakresu relacji inwestorskich, prawie konsumenckim i gospodarczym.

Prawnik (Prawo Energetyczne)Numer ref.: H&W/07/2020

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w bieżących zadaniach związanych z obsługą prawną Spółek Grupy Kapitałowej, w szczególności w zakresie prawa budowlanego oraz prawa energetycznego
  • przygotowywanie i opiniowanie umów
  • sporządzanie opinii prawnych

Oczekiwania:

  • dobra znajomość prawa cywilnego, administracyjnego, budowlanego oraz prawa energetycznego ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z odnawialnymi źródłami energii
  • mile widziane doświadczenie w branży energetycznej
  • komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy, rzetelność, dokładność, zdolności analityczne
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze czasu (możliwość rozpoczynania pracy pomiędzy godziną 7 a 11 i kończenia pomiędzy godziną 15 i 19)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, karta MultiSport)
  • miejsce pracy zlokalizowane w budynku dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych
W temacie prosimy o wpisanie nr ref.: H&W/07/2020

Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy