Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik - prawo pracy

ABBEYS LEGAL ZAŃKO MAJCHER - CZYŻ ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Czyżówka 14

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo z zakresu prawa pracy na rzecz Klientów biznesowych.

  • Doradztwo odnośnie global mobility.

  • Kontakt z urzędami.

Nasze wymagania

  • Min. 2- letnie doświadczenie w zakresie prawa pracy.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Samodzielność.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego prawniczego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się kancelarii w ramach uznanej grupy kapitałowej.

  • Realny wpływ na kształtowanie kierunku rozwoju kancelarii.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub w oparciu o umowę b2B (uzależnione od stopnia samodzielności prowadzenia projektów).

  • Dużą samodzielność w działaniu.

  • Możliwość rozwoju poprzez aktywne uczestnictwo w ciekawych projektach.

  • Współpracę z młodym, zgranym zespołem.

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Brak ładu korporacyjnego. Przyjazne warunki pracy.

  • Lokalizacja miejsca pracy: ul. Czyżówka 14, lok. 1.13, biurowiec HUB POINT, piętro I, 30-526 Kraków (dzielnica Podgórze).

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Szukasz stabilnej i rozwojowej pracy przy ciekawych projektach, przy zachowaniu przyjaznych warunków pracy i braku ładu korporacyjnego? Dołącz do ABBEYS LEGAL. Kancelaria ABBEYS LEGAL zapewnia kompleksowe usługi i bezpieczeństwo prawno-podatkowe dla Klientów biznesowych. W naszym doradztwie łączymy aspekty prawne i podatkowe w oparciu o znajomość prawodawstwa unijnego oraz krajowego. Koncentrujemy się na zapewnieniu bezpieczeństwa prawnego naszych Klientów oraz pozyskaniu dla nich możliwych form wsparcia (ulgi podatkowe, zwolnienia podatkowe, dotacje). Bazujemy na zespole ekspertów merytorycznych – adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych z szerokim doświadczeniem zawodowym. Naszymi Klientami są zarówno największe firmy w Polsce, firmy rodzinne jak i dynamiczne rozwijające się start-up’y.

Więcej o nas na: abbeys.com.pl

Przewiń do profilu firmy