Logo Pracuj.pl

Prawnik - Radca prawny - Adwokat

GRUPA NOWAKO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca mobilna
    Gdańsk
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa prawna dotycząca bieżącej działalności Spółek
  • Sporządzanie opinii prawnych, umów, regulaminów, pism urzędowych i pism procesowych
  • Doradztwo prawne
  • Monitorowanie orzecznictwa sądowego oraz bieżących przepisów prawnych
  • Uczestnictwo w postępowaniach przed sądami i innymi organami
  • Udział w tworzeniu procesów wewnętrznych dotyczących funkcjonowania Spółek
  • Bieżąca współpraca z managerami poszczególnych Spółek.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze – Radca prawny (warunek konieczny)
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego zdobytego w kancelarii prawnej lub dziale prawnym przedsiębiorstwa
  • Dobra znajomość prawa handlowego i cywilnego
  • Znajomość prawa podatkowego oraz budowlanego (mile widziana)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Word
  • Wysokie umiejętności analityczne i interpersonalne
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w rozpoznawalnej firmie z kilkudziesięcioletnią tradycją o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracy w ramach różnych branż
  • Umowa o współpracę (B2B).

O nas

Grupa Nowak to firma rodzinna działająca na rynku od ponad 30 lat i jeden z liderów w północnej Polsce. W tym czasie założyliśmy kilkadziesiąt firm prężnie rozwijających się w różnych obszarach, takich jak:

→ Nieruchomości

→ Rolnictwo

→ Przemysł stoczniowy (produkcja łodzi)

→ Kruszywa i minerały

→ Produkcja żywności

→ Dystrybucja i logistyka

→ Działalność patentowa

→ Eventy

Prawnik - Radca prawny - Adwokat, Gdańsk