Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik - Radca Prawny/Adwokat

BLACKCODE CAPITAL sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dział prawny spółki po­­de­j­mie wspó­ł­pra­­cę z PRAWNIKIEM - radcę prawnego/adwokata na samodzielne stanowisko w dzia­­le pra­­wnym spółki.

Opis stanowiska:

  • samodzielne stanowisko w wewnętrznym dziale prawnym, na stanowisku prawnika
  • wsparcie dla grupy spółek w zakresie przygotowywania kompleksowej dokumentacji dla przedsiębiorców, w szczególności typowych dla obrotu gospodarczego umów
  • przygotowywanie projektów umów, regulaminów, uchwał organów spółek handlowych oraz innych dokumentów korporacyjnych, a także pism procesowych
  • doradztwo prawne w zakresie fuzji, przejęć i restrukturyzacji spółek
  • kontaktowanie się z sądami, organami administracji publicznej, notariuszami, biegłymi rewidentami oraz klientami

Wymagania:

  • tytuł zawodowy adwokata lub radcy prawnego
  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata związane z samodzielnym prowadzeniem spraw, w tym spraw sądowych, na stanowisku prawnika wewnętrznego lub w kancelarii prawnej
  • bardzo dobra znajomość prawa handlowego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa rynku kapitałowego, prawa cywilnego
  • inicjatywa, samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia, zaangażowanie w powierzane zadania, dokładność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • odpowiedzialne stanowisko, dające możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • możliwość realizacji ciekawych tematów
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • stabilne warunki współpracy

Ogłoszenie archiwalne