Oferta pracy

Prawnik / Radca Prawny / Adwokat

Grupa PWN

  • Daimlera 2, Włochy, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Grupa PWN

Daimlera 2

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udzielanie porad, opinii prawnych i informacji w zakresie realizowanych przez spółki z Grupy PWN projektów, w tym: dla działu wydawniczego i działu HR;

  • opiniowanie projektów umów, regulaminów, porozumień i innych dokumentów wywołujących skutki prawne;

  • negocjowanie umów w zakresie regulacji prawnych;

  • obsługa korporacyjna spółek z Grupy PWN – w tym: wsparcie prawne zarządów spółek z Grupy PWN, przygotowywanie protokołów walnych zgromadzeń / zgromadzeń wspólników oraz kompleksowa obsługa prawna rady nadzorczej, w tym opracowywanie dokumentów związanych z funkcjonowaniem rady nadzorczej;

  • monitoring zmian w prawie w celu zapewnienia zgodności działalności spółek z Grupy PWN z obowiązującymi przepisami.

Nasze wymagania

  • ukończenie aplikacji adwokackiej lub radcowskiej / status radcy prawnego albo adwokata;

  • minimum pięcioletnie doświadczenie w obsłudze spółek kapitałowych;

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość prawa własności intelektualnej (w tym: prawa autorskiego) oraz prawa pracy;

  • doświadczenie w sporządzaniu umów;

  • dobra znajomość języka angielskiego (w tym: prawniczego);

  • zdolności interpersonalne i komunikacyjne;

  • samodzielność;

  • skrupulatność i terminowość w wykonywaniu zadań (mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii);

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę na zastępstwo na czas określony 12-15 miesięcy;

  • dynamiczną pracę, pełną wyzwań i ambitnych projektów;

  • możliwość rozwoju zawodowego w gronie profesjonalistów i ekspertów;

  • lokalizację z dogodnym dojazdem (SKM / WKD);

  • możliwość pracy w formie zdalnej;

  • pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • bezpłatny dostęp do Ibuk Libra

  • dofinansowanie do okularów/soczewek kontaktowych

  • otwarte piątki – wewnętrzne szkolenia

  • dobra lokalizacja biura

  • dofinansowanie świąteczne

Grupa PWN to między innymi:

  • Wydawnictwo Naukowe PWN - multiformatowe publikacje, którymi wspieramy 43 dziedziny naukowe.

  • PZWL Wydawnictwo Lekarskie - wiedza dla lekarzy, specjalistów, pracowników ochrony zdrowia.

  • Wydawnictwo Szkolne PWN - nowatorskie publikacje do języków obcych, wychowania przedszkolnego oraz dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Tak się u nas pracuje:

Grupa PWN to organizacja, która łączy 70-letnią tradycję z nowoczesnością – nie zapomina, jak ważny jest człowiek - jego wartości i chęć ciągłego rozwoju. Daje więc naszym pracownikom możliwość realizacji swoich ambicji zawodowych i wzbogacania kompetencji w ciekawym środowisku, nastawionym na otwartość i uczenie się.

Dołącz do naszego zespołu i poznaj naszą moc – Moc Wiedzy!

Grupa PWN

Grupa PWN to ceniony na rynku wydawca, współpracujący z wybitnymi ekspertami świata nauki, medycyny czy dydaktyki. Naszym priorytetem jest wydawanie innowacyjnych publikacji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Nasze treści to zarówno klasyczna książka, jak i całe spektrum cyfrowych rozwiązań edukacyjnych, dostępnych na każdym etapie kształcenia. Towarzyszymy naszemu odbiorcy przez cale życie – od przedszkola przez edukację szkolną i studia, aż po etap doskonalenia zawodowego – to nasza idea „Lifelong Learning”.

Chcemy, żeby każdy mógł korzystać z naszych publikacji w preferowanym formacie, na ulubionym nośniku, w dowolnym miejscu i czasie.

Przewiń do profilu firmy