Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik - Radca Prawny - Adwokat

PLUS BANK S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie/opiniowanie uchwał organów korporacyjnych, pełnomocnictw

  • projektowanie, opiniowanie regulacji wewnętrznych, w tym z obszaru produktowego, procesów operacyjnych, outsourcingu

  • projektowanie, opiniowanie umów

  • wsparcie w zakresie prowadzenia spraw sądowych oraz przed organami administracyjnymi we współpracy z kancelariami zewnętrznymi

  • udzielanie porad i konsultacji prawnych, wyjaśnień oraz wszelkiej innej pomocy prawnej jednostkom organizacyjnym Banku

Nasze wymagania

  • wykształcenie prawnicze, preferowana aplikacja radcowska/adwokacka lub posiadanie upraw-nień zawodowych radcy prawnego/adwokata

  • doświadczenie w banku lub instytucji finansowej (co najmniej 2 lata)

  • zainteresowanie rynkiem finansowym i jego uregulowaniami prawnymi

  • umiejętność pracy w zespole, nastawienie na kontakt i współpracę

  • kreatywność, sumienność, analityczne myślenie, umiejętność organizacji pracy własnej

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (preferowana forma zatrudnienia B2B)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dostęp do pakietu socjalnego (pakiet medyczny, karta Multisport, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

O firmie:

• PLUS BANK S.A. to bank ze 100% polskim kapitałem,

• PLUS BANK S.A. to bank, który posiada ponad 25 letnią tradycję (w latach 1991-2013 był obecny na rynku pod nazwą INVEST BANK S.A.),

• PLUS BANK S.A. realizuje styl zarządzania oparty na osobistej odpowiedzialności i zaangażowaniu pracownika, w przyjaznej atmosferze pracy, przy wsparciu bardziej doświadczonych pracowników

Aktualnie PLUS BANK S.A. poszukuje Kandydatki/Kandydatów gotowych objąć stanowisko Prawnika/Radcy Prawnego/Adwokata

w Departamencie Prawnym

Przewiń do profilu firmy