Logo Pracuj.pl

Prawnik - Radca prawny - Adwokat

PROF.MAREK WIERZBOWSKI I PARTNERZY - ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNIO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • współpraca przy bieżącej obsłudze prawnej klientów kancelarii w obszarze prawa nieruchomości, projektów inwestycyjno-budowlanych i ich finansowania oraz ochrony środowiska,
  • współpraca przy obsłudze prawnej projektów nieruchomościowych na wszystkich etapach od nabycia nieruchomości do zakończenia projektu i jego ewentualnej komercjalizacji (w tym prowadzenie badań due diligence, sporządzanie i opiniowanie umów dotyczących obrotu nieruchomościami, kontraktów budowlanych, umów kredytowych, umów najmu/dzierżawy wraz z udziałem w negocjacjach tych umów),
  • reprezentacja klientów kancelarii przed sądami i organami administracji w sprawach dotyczących nieruchomości oraz w sprawach dotyczących projektów inwestycyjno-budowlanych (w tym w sprawach dot. decyzji środowiskowych, decyzji o warunkach zabudowy, pozwoleń na budowę etc.),
  • sporządzanie opinii prawnych dotyczących zagadnień, o których mowa powyżej.

Nasze wymagania

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze świadczenia usług doradztwa prawnego w obszarach nieruchomości, budownictwa (z uwzględnieniem problematyki kontraktów budowlanych) i ochrony środowiska,
  • samodzielność działania, inicjatywa oraz umiejętność ustalania priorytetów,
  • dyspozycyjność w wymiarze odpowiadającym pełnemu etatowi,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • posiadanie tytułu adwokata lub radcy prawnego będzie dodatkowym atutem, przy czym nie jest to warunek konieczny.

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia i kompetencji,
  • współpracę w zgranym zespole doświadczonych specjalistów, przy ciekawych i złożonych, często interdyscyplinarnych projektach,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • dogodną lokalizację biura (bezpośrednio przy stacji metra Politechnika).

O nas

Kancelaria Prof. Marek Wierzbowski i Partnerzy – Adwokaci i Radcowie Prawni z siedzibą w Warszawie nawiąże współpracę z prawnikiem posiadającym doświadczenie w obsłudze prawnej z zakresu prawa nieruchomości, projektów inwestycyjno-budowlanych oraz ochrony środowiska

Prawnik - Radca prawny - Adwokat, Warszawa