Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik - Radca prawny - Adwokat

Kancelaria Radców Prawnych Maciej Kuźnicki, Sławomir Pasieka Sp.j.

  • Przyjaźni 66, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Przyjaźni 66

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów prawnych klientów

  • bieżące doradztwo prawne dla klientów

  • sporządzanie projektów pism procesowych, umów i dokumentów prawnych

  • analiza prawna aktualnych przepisów, orzecznictwa i doktryny

  • aktywny udział w spotkaniach biznesowych oraz rozprawach

Nasze wymagania

  • preferowane udokumentowane doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej klientów instytucjonalnych i indywidualnych

  • biegłość w sporządzaniu i opiniowaniu umów oraz pism procesowych

  • dogłębne i analityczne podejście do rozwiązywanych zagadnień i problemów prawnych

  • samodzielność, zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za powierzone sprawy

  • mile widziana znajomość języków obcych

  • opcjonalnie - prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą, samodzielną i odpowiedzialną pracę w zespole doświadczonych radców prawnych

  • długoterminową współpracę

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dobrą atmosferę pracy, nastawioną na rozwój zawodowy

  • przyjazne stanowisko pracy

O nas

Kancelaria Radców Prawnych Maciej Kuźnicki, Sławomir Pasieka Spółka jawna we Wrocławiu oferuje szeroki wachlarz usług prawnych na polskim i międzynarodowym rynku. Oferta kancelarii skierowana jest zarówno do podmiotów gospodarczych, instytucji oraz spółek publicznych, jak również do klientów indywidualnych w prawach nie związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Naszymi Klientami w szczególności są duże podmioty gospodarcze, działające aktywnie na rynku finansowym, energetycznym, wodociągowo-kanalizacyjnym, budowlanym oraz w branży transportowej i przemysłowej. Usługi wykonywane są w siedzibie kancelarii, bądź w miejscu wskazanym przez klienta – w ramach stałej obsługi prawnej oraz zleceń indywidualnych. Działamy na rynku od 2003 r.

[email protected]