Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik - Radca prawny - Adwokat

Cyris Legal Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Cyris

aleja Generała Józefa Hallera 194

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie wymagających spraw prawnych;

  • przygotowywanie pism procesowych, pozwów, pism przygotowawczych, wniosków, umów, odpowiedzi na pytania klienta, opinii prawnych;

  • bieżące wsparcie w prowadzonych przez nich sprawach;

  • pomoc przy bieżącej obsłudze kancelarii (obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, skanera oraz innych urządzeń biurowych);

  • analiza przepisów i orzecznictwa, doktryny;

  • archiwizacja dokumentów;

  • kontakt z sądami, klientami oraz innymi instytucjami państwowymi;

  • działania na rzecz rozwoju kancelarii.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość przepisów prawa cywilnego i procedury cywilnej, prawa administracyjnego, prawa gospodarczego, prawa karnego, prawa podatkowego;

  • chęć do nauki i umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy;

  • dyspozycyjność i zaangażowanie;

  • bezkonfliktowość i umiejętność pracy w zespole;

  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielności w działaniu;

  • zaangażowanie, skrupulatność;

  • dokładność, terminowość i dbałość o wysoką jakość wykonanych prac;

  • zdolność analitycznego i logicznego myślenia;

  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymaniu relacji z klientami;

  • dobra znajomość Microsoft Office.

To oferujemy

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w wymagających prawnie sprawach;

  • możliwość pracy w szerokim spectrum zadań, z każdej dziedziny prawa;

  • możliwość zatrudnienia na umowę o pracę;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wybranego modelu współpracy;

  • możliwość podwyżki i awansu,

  • możliwość długotrwałej współpracy;

  • możliwość dokształcania w zakresie języków obcych,

  • przyjazną atmosferę pracy;

O nas

Kancelaria Adwokacka Cyris Legal świadczy usługi prawne na najwyższym poziomie dla podmiotów gospodarczych oraz indywidualnych z Polski oraz zagranicy.

Świadczone usługi charakteryzują się kompleksowością i najwyższą dbałością o dobro klienta. Usługi dotyczą zarówno prawa cywilnego, karnego, administracyjnego jak i podatkowego.