Oferta pracy

Prawnik/ Radca Prawny ds. kontraktów budowlano-montażowych

Lafarge Cement S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza prawna, w szczególności w zakresie ryzyk formalno prawnych oraz opiniowanie dokumentacji przetargowej procesów inwestycyjnych (budownictwo i infrastruktura), dokumentacji wykonawczej, a w szczególności kontraktów budowlano - montażowych,

  • Sporządzanie umów w ramach obsługi procesów inwestycyjnych, w szczególności w obszarze zamówień publicznych, w tym w ramach działania podwykonawców w procesach inwestycyjnych, udział w negocjacjach

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem postępowań przetargowych i inwestycyjnych, obsługa prawna w zakresie ich realizacji, wykonania zawartych umów,

  • Stałe monitorowanie zmian i nowelizacji w zakresie prawa budowlanego i budowlanego procesu inwestycyjnego

  • Bieżąca obsługa kontraktów, interpretacja i weryfikacja umów w języku polskim i angielskim,

  • Współpraca z zespołami realizującymi projekty budowlane w oparciu o standardy FIDIC oraz SWK GDDKiA. Wsparcie w zakresie szacowania ryzyk kontraktowych, analizy sytuacji prawnej na kontraktach, strategie w zakresie roszczeń i sporów na tle kontraktowym zarówno w relacji Zamawiający/Wykonawca jak i Wykonawca/Podwykonawca

  • Współpraca zespołu projektowego podczas procesu analizy due diligence,

  • Reprezentowanie firmy przed Krajową Inspekcją Odwoławczą.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia radcy prawnego,

  • Minimum 5 lat doświadczenia w prawnej obsłudze budowlanego procesu inwestycyjnego, w szczególności w zakresie zamówień publicznych,

  • Doświadczenie we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury oraz GDDKiA w ramach procesów inwestycyjnych,

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa z zakresu zamówień publicznych oraz prawa budowlanego wraz z aktami wykonawczymi oraz orzecznictwa KIO i SO,

  • Biegła znajomość języka angielskiego z zakresu Legal Law - min. na poziomie B2,

  • Wysoko rozwinięta kultura osobista i umiejętności interpersonalne w zakresie współpracy pod presją czasu,

  • Biegłą znajomość obsługi pakietu Ms Office oraz LEX

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Uczciwość, rzetelność, poufność.

To oferujemy

  • Współpracy na mocy kontraktu B2B,

  • Możliwość zdobywania uprawnień i udziału w szkoleniach-podnoszących kwalifikacje zawodowe,

  • Serdeczna atmosfera pracy i koleżeńskie relacje w zespole

  • Praca w miejscu dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie każdego pracownika

  • Możliwość awansu lub przebranżowienia - każdy pracownik może wziąć udział w naszych rekrutacjach wewnętrznych,

  • Niezbędne narzędzia pracy i praca z nowoczesnymi technologiami,

  • Wsparcie w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach życiowych i zdrowotnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Lafarge Cement S.A.

jesteśmy obecni w 90krajach świata

mamy 2500 nowoczesnych zakładów

generujemy 32,6 mld CHF sprzedaży netto

nasz zespół to 115 000 osób na całym świecie

Przewiń do profilu firmy

Współpraca na podstawie kontraktu/umowy B2B