Oferta pracy

Prawnik - Radca Prawny (in-house lawyer)

Piwik PRO

14 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie projektów umów ich opiniowanie i negocjowanie

  • Obsługa prawna spółki, w tym sporządzanie projektów uchwał organów spółki oraz protokołów z posiedzeń Rady Nadzorczej czy Zarządu

  • Sporządzanie wewnętrznych regulacji spółki, w tym regulaminów, polityk itp.

  • Czuwanie nad “compliance” spółki w obszarach jej działalności

  • Wsparcie i doradztwo prawne dla zarządu oraz działu sprzedaży i finansów

  • Wsparcie pod kątem prawnym kontraktów realizowanych przez spółkę

  • Współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi

  • Pomoc przy bieżącej obsłudze prawnej spółki (spółka akcyjna) oraz podmiotów zależnych (dwie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na prawie Niemieckim i stanu Nowy Jork)

  • Udział w negocjacjach i spotkaniach z kontrahentami

Nasze wymagania

  • Zrozumienie technologii internetowych lub szybkie przyswajanie wiedzy w tym zakresie

  • Znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Wykształcenie wyższe prawnicze

  • Otwartość i komunikatywność

  • Doświadczenie zawodowe w dziale prawnym lub w kancelarii (min. 5 lat)

  • Bardzo dobra znajomość prawa spółek handlowych, prawa własności intelektualnej

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie w zakresie Word, Excel)

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • Tytuł radcy prawnego lub adwokata

  • Odbyte szkolenia / certyfikaty potwierdzające kompetencje z zakresu ochrony danych osobowych

  • Gotowość do dokonywania analiz prawnych, opinii z zakresu ochrony danych osobowych

  • Gotowość do objęcia funkcji Inspektora Ochrony Danych Osobowych w spółce

  • Doświadczenie w prawie niemieckim i/lub amerykańskim

  • Dobra znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Forma współpracy: wybierz dogodną formę współpracy: B2B, umowa o pracę lub umowa zlecenie

  • Wewnętrzne szkolenia: rozwijaj się technicznie, doskonal umiejętności miękkie i poznaj Piwik PRO Analytics Suite od podszewki

  • Prywatna opieka medyczna: solidny pakiet od LuxMed

  • Urlop: korzystaj z 26 dni płatnego urlopu, niezależnie od stażu

  • Budżet rozwojowy: świat jest pełen wartościowych źródeł wiedzy. Sięgaj po kursy online, konferencje, szkolenia i wznieś swoje kompetencje na kolejny poziom

  • Nieskończona przestrzeń do zaangażowania: dziel się pomysłami, dołączaj do projektów między zespołowych lub współtwórz firmę na swój własny sposób

  • Sabbatical leave: dodatkowy płatny miesiąc urlopu dla osób współpracujących z Piwik PRO co najmniej 5 lat

  • Kafeteria MyBenefit: coś miłego dla fanów sportu, kultury i zakupów

  • Elastyczne warunki współpracy: by praca grała z Twoim życiem

Piwik PRO

W Piwik PRO budujemy oprogramowanie analityczne skoncentrowane na prywatności użytkowników i bezpieczeństwie danych. Wspieramy też naszych klientów swoją ekspertyzą, pomagając im zrozumieć i w pełni wykorzystać potencjał naszego produktu.

Przewiń do profilu firmy