Logo Pracuj.pl

Prawnik / Radca Prawny

SUPREME ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kalisz
    Kalisz, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa prawna: prawo/podatki/księgowość/kadry i płace
  • Przygotowywanie i weryfikowanie umów
  • Bezpośrednie wsparcie prawne opinie, porady, rekomendacje
  • Identyfikacja problemów prawnych oraz ocena ryzyka
  • Kontakt z organami administracji i sądami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Znajomość prawa gospodarczego, prawa spółek oraz/lub prawa podatkowego
  • Biznesowe i praktyczne podejście do problemów
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Mile widziane 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Świetną atmosferę i dobre warunki pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne

Chcesz dołączyć do team SUPREME i osiągać więcej?

SUPREME ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

SUPREME ENERGY to dynamicznie rozwijająca się firma branży OZE, oferująca bezkonkurencyjny i kompleksowy produkt na rynku. WE DO MORE – robimy więcej, sięgamy wyżej.

Prawnik / Radca Prawny, Kalisz