Oferta pracy

Prawnik - Radca Prawny

DOZ S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i opiniowanie umów

  • wsparcie z zakresu prawa pracy

  • prowadzenie postepowań administracyjnych i sądowych

  • wsparcie Zarządu i Dyrektorów w sprawach prawnych

  • opiniowanie, przygotowywanie i koordynowanie korespondencji z organami administracji publicznej;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym opiniowaniu i sporządzaniu umów,

  • dobra znajomość prawa cywilnego (w tym dot. nieruchomości – najmy), pracy i administracyjnego,

  • umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole, także pod presją czasu,

  • dokładność, rzetelność, komunikatywność,

  • dobra organizacja pracy,

  • dobra znajomość obsługi programów z pakietu MS Office (Word, Power Point)

To oferujemy

  • atrakcyjny system premiowy

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego (zindywidualizowany plan szkoleniowy)

  • regularny feedback, który pomoże rozwijać Twoje kompetencje

  • wsparcie jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne

  • zniżki oraz karty rabatowe na wybrane produkty

  • udział w akcjach CSR (np. akcje charytatywne)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne