Oferta pracy

Prawnik - radca prawny

Santander Leasing S.A.

  • Kolorowa 8, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Kolorowa 8

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • analiza prawna zgłaszanych spraw i rekomendacji ich zrealizowania

  • sporządzanie wzorów / indywidualnych umów, pism

  • udział w opracowywaniu i wdrażaniu rozwiązań produktowych / procesowych dopuszczonych lub wymaganych przez prawo

  • opiniowanie zleconych zagadnień

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mowa, pismo, czytanie)

  • znajomość prawa gospodarczego (cywilne, handlowe, administracyjne)

  • znajomość prawa / specjalizacja w co najmniej jednym z obszarów: regulacje dotyczące stosunków z konsumentami, regulacje w obszarach nowe technologie

  • umiejętność pracy w zespole, zdolności komunikacyjne, dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych grup finansowych w Europie i na świecie dobrą atmosferę w miejscu pracy

  • pracę w środowisku GSuite

  • pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i nauki języków obcych, karty sportowe, dostęp do system kafeteryjnego)

  • możliwość pracy hybrydowej (biuro / dom)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Już dziś odwiedź naszą stronę internetową, dowiedz się więcej i przekonaj Nas, że właśnie CIEBIE SZUKAMY.

www.santander.pl/santander-leasing

Przewiń do profilu firmy