Logo Pracuj.pl

Prawnik - radca prawny

Santander Leasing S.A.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Santander Leasing S.A.

Kolorowa 8

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • analiza prawna zgłaszanych spraw i rekomendacji ich zrealizowania
  • sporządzanie wzorów / indywidualnych umów, pism
  • udział w opracowywaniu i wdrażaniu rozwiązań produktowych / procesowych dopuszczonych lub wymaganych przez prawo
  • opiniowanie zleconych zagadnień

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mowa, pismo, czytanie)
  • znajomość prawa gospodarczego (cywilne, handlowe, administracyjne)
  • znajomość prawa / specjalizacja w co najmniej jednym z obszarów: regulacje dotyczące stosunków z konsumentami, regulacje w obszarach nowe technologie
  • umiejętność pracy w zespole, zdolności komunikacyjne, dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych grup finansowych w Europie i na świecie dobrą atmosferę w miejscu pracy
  • pracę w środowisku GSuite
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i nauki języków obcych, karty sportowe, dostęp do system kafeteryjnego)
  • możliwość pracy hybrydowej (biuro / dom)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne

Już dziś odwiedź naszą stronę internetową, dowiedz się więcej i przekonaj Nas, że właśnie CIEBIE SZUKAMY.

www.santander.pl/santander-leasing

Prawnik - radca prawny, Kolorowa 8, Poznań