Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik - Radca Prawny w Dziale Prawnym

KZN Rail Sp. z o.o.

Półłanki 25

Bieżanów-Prokocim

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • świadczysz usługi prawne dla Spółek z Grupy Kapitałowej KZN

  • doradzasz, wydajesz opinie i wspierasz prawnie Spółki oraz poszczególne Działy w zakresie różnych dziedzin prawa (m.in. prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa podatkowego, prawa cywilnego)

  • monitorujesz zmiany legislacyjne oraz orzecznictwa sądowe mogące mieć wpływ na działalność Spółek

  • przygotowujesz oraz opiniujesz umowy i inne dokumenty związane z działalnością operacyjną Spółek

  • współpracujesz z zespołem Radców Prawnych zatrudnionych w obrębie Spółek Grupy

  • dbasz o obszar compliance Spółek (m.in. RODO, dobre praktyki biznesowe)

  • koordynujesz i realizujesz zadana związane z legislacją wewnętrzną (projekty regulaminów i procedur wewnątrz organizacji)

  • wspomagasz koordynację działań z zakresu Centrum Usług Wspólnych dla Spółek w Grupie

Nasze wymagania

  • ukończone studia prawnicze

  • doświadczenie w obsłudze prawnej Spółki – 3 lata wymagane

  • znajomość przepisów z zakresu Prawa Gospodarczego, Kodeksu Pracy, Kodeksu Spółek Handlowych, Prawa Cywilnego

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

  • dobra organizacja, odpowiedzialność, samodzielność i proaktywność

  • chęć ciągłego poszerzania wiedzy i samodoskonalenia

  • doskonała obsługa programów z pakietu MS Office

Mile widziane

  • uprawnienia Radcy Prawnego

  • uprawnienia Doradcy Podatkowego

  • znajomość przepisów prawa z zakresu prawno-podatkowego

  • znajomość języka niemieckiego i/lub francuskiego w stopniu bardzo dobrym

  • doświadczenie w obsłudze prawnej Spółek Kapitałowych

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • pracę w godz. 8 – 16 (ale jeżeli wygodniej będzie Ci zacząć o 7:00 – dogadamy się)

  • dużą samodzielność i decyzyjność

  • dostęp do bazy informacji prawnej Legalis

  • szkolenia podnoszące Twoją wiedzę i kwalifikacje – na Twój wniosek

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – a w nim: bony lub dodatki finansowe w okresie Świąt, paczki świąteczne, dofinansowanie wakacji dla Ciebie i Twoich dzieci

  • prywatna opieka medyczna w LUX MED

  • karta Multisport

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Jak wygląda pierwszy dzień pracy w KZN?

W pierwszym dniu pracy, podpisujesz umowę o pracę i… stos innych dokumentów 😊. Twoje przyjście do nas jest już od dawna zaplanowane dlatego później odbywasz umówione szkolenie BHP. Następnie zapraszamy Cię do Twojego biura, gdzie czeka na Ciebie Twój nowy zespół, biurko i sprzęt, oraz mała niespodzianka. Wspólnie spacerujemy po budynku, poznajesz innych pracowników, ważne dla nas miejsca (np. kuchnię z ekspresem 😉), a także rozmawiamy o tym czego potrzebujesz żeby komfortowo wejść w nowe obowiązki. Zaczyna się Twój on-boarding.

Kim jesteśmy i co robimy? – Sprawdź! Spodoba Ci się!

Naszą specjalizacją jest budowa torów – kolejowych i tramwajowych. Potrafimy układać je wszędzie – na stalowych słupach, w budynkach, halach czy w terenie. Kiedy następnym razem wsiądziesz do tramwaju czy pociągu, pomyśl o nas – bo łączą nas te same tory.

A może połączy nas coś więcej?

Dołącz do KZN! Pracują z nami eksperci i specjaliści odpowiedzialni za przygotowanie i logistykę kontraktów, oraz ekipy budowlane, które przy użyciu specjalistycznego sprzętu, sprawiają, że plany stają się rzeczywistością.

Przewiń do profilu firmy