Oferta pracy

Prawnik / Radca Prawny

TELEWIZJA PULS Sp. z o.o.O firmie

  • Chełmska 21, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

TELEWIZJA PULS Sp. z o.o.

Chełmska 21

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące doradztwo prawne w zakresie prawa mediów, prawa autorskiego, prawa cywilnego i prawa pracy

  • Weryfikowanie oraz sporządzanie umów, w szczególności umów licencyjnych, produkcji telewizyjnej

  • Ustalanie postanowień umownych z kontrahentami

  • Monitorowanie wykonywania umów pod kątem prawnym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze

  • Uprawnienia radcy prawnego lub adwokata

  • Minimum 5-letnie doświadczenie jako prawnik wewnętrzny lub w kancelarii prawnej

  • Doświadczenie w mediach, w szczególności w telewizji, na podobnym stanowisku jest mile widziane

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Praktyczna znajomość prawa mediów, prawa autorskiego, prawa cywilnego i prawa pracy

  • Doświadczenie w sporządzaniu dokumentów prawnych

  • Referencje potwierdzające zdobyte doświadczenie

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy

  • Pakiet świadczeń medycznych

  • Udział w wyjątkowym projekcie medialnym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Telewizja Puls to trzecia telewizja komercyjna w Polsce – nadawca dwóch ogólnopolskich kanałów telewizyjnych TV Puls i PULS 2.

Przewiń do profilu firmy