Ta oferta pracy jest nieaktualna od 246 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Prawnik - Radca prawny

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stowarzyszenie Filmowców Polskich - ZAPA

    Związek Autorów i Producentów Audiowizualnych przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich to jedna z największych w Polsce organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi i pokrewnymi. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: PRAWNY032018

    Opis stanowiska:

    • bieżąca obsługa prawna,
    • sporządzanie opinii prawnych dotyczących zagadnień związanych z działalnością organizacji,
    • sporządzanie i opiniowanie umów,
    • udział w tworzeniu regulaminów i innych dokumentów wewnętrznych w związku z implementacją dyrektywy w sprawie zbiorowego zarządu prawami autorskimi,
    • współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi, Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz innymi instytucjami,
    • przygotowywanie stanowisk w krajowych i unijnych konsultacjach społecznych.

    Wymagania konieczne:

    • znajomość zagadnień z zakresu prawa autorskiego krajowego, unijnego i międzynarodowego,
    • biegła znajomość języka angielskiego,
    • praktyczne doświadczenie zawodowe w kancelarii lub jako prawnik wewnętrzny,
    • staranność, dokładność i dobra organizacja pracy,
    • zaangażowanie w wykonywane zadania,
    • umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista,
    • rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne.

    Wymagania dodatkowe:

    • uprawnienia radcy prawnego,
    • biegła znajomość języka niemieckiego lub hiszpańskiego,
    • doświadczenie w pracy w branży medialnej,
    • zainteresowanie sprawami kultury i filmu.

    Oferujemy:

    • pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym zespole,
    • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego,
    • udział w tworzeniu nowej struktury organizacji w związku z implementacją unijnej dyrektywy,
    • pracę w stabilnej finansowo organizacji,
    • atrakcyjny pakiet socjalny.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz Listu Motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich-Związek Autorów i Producentów Audiowizualnych z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Stowarzyszenie Filmowców Polskich-Związek Autorów i Producentów Audiowizualnych z siedzibą w Warszawie przy ul.Żelaznej 28/30. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.