Logo Pracuj.pl

Prawnik - Radca Prawny

PLUS BANK S.A.O firmie

PLUS BANK S.A.

Aleja Stanów Zjednoczonych 61

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie prawne bieżącej działalności Centrum Restrukturyzacji i Windykacji,
  • przygotowanie / opiniowanie umów z kancelariami / zewnętrznymi firmami windykacyjnymi,
  • nadzór nad umowami z instytucjami współpracującymi z Bankiem w zakresie szerokorozumianej windykacji,
  • współpraca z kancelariami / zewnętrznymi firmami w zakresie zleconych działań windykacyjnych,
  • nadzór nad realizowanymi przez Bank procesami w zakresie windykacji sądowej i egzekucyjnej,
  • analiza i weryfikacja dokumentacji kredytowej pod kątem jej kompletności w procesach sądowo-egzekucyjnych,
  • przygotowanie / opiniowanie pism procesowych,
  • optymalizacja procesów opracowywanie i opiniowanie procedur i instrukcji wewnętrznych Banku,
  • monitoring legislacyjny i wparcie we wdrażaniu nowych regulacji prawnych, wytycznych i rekomendacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze (dodatkowym atutem będzie tytuł radcy prawnego lub adwokata),
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w zakresie obsługi prawnej procesów windykacyjnych banku lub innych podmiotów działających na rynku usług finansowych - warunek konieczny,
  • bardzo dobra znajomość prawa bankowego, prawa spółek handlowych i prawa cywilnego, postępowań egzekucyjnych
  • komunikatywność, umiejętność współpracy oraz otwartość na nowe wyzwania,
  • samodzielność i staranność w realizacji powierzanych zadań,
  • praca na wyłączność dla Banku,
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel, Outlook, Power Point).

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w polskiej instytucji finansowej,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dostęp do pakietu socjalnego (pakiet medyczny, karta Multisport, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Czy wiesz, że…

• PLUS BANK S.A. to bank ze 100% polskim kapitałem.

• PLUS BANK S.A. to bank, który posiada ponad 25 letnią tradycję (w latach 1991 – 2013 był obecny na rynku, pod nazwą INVEST BANK S.A.).

• PLUS BANK S.A. znajduje się w jednej grupie kapitałowej ze spółkami: Polkomtel Sp. z o.o. - operator sieci komórkowej; Telewizja Polsat Sp. z o.o. - największa polska telewizja komercyjna; Cyfrowy Polsat S.A. - największa cyfrowa platforma satelitarna w Polsce; Teleaudio Dwa Sp. z o.o. - lider płatności mobilnych.

• PLUS BANK S.A. realizuje styl zarządzania oparty na osobistej odpowiedzialności i zaangażowaniu pracownika, w przyjaznej atmosferze pracy, przy wsparciu bardziej doświadczonych pracowników.

Aktualne oferty pracodawcy
CRW/02/12/2020

Prawnik - Radca Prawny, Aleja Stanów Zjednoczonych 61, Warszawa