Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik – Radca Prawny

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Halaś i Wspólnicy sp. k. O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa prawna przedsiębiorców, w tym spółek kapitałowych

  • Sporządzanie umów, opinii, regulaminów oraz dokumentów korporacyjnych

  • Udział w przygotowywaniu due diligence spółek

  • Bezpośredni kontakt z klientami, sądami oraz organami administracji

Nasze wymagania

  • Znajomość prawa cywilnego i handlowego

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dobra organizacja pracy

  • Bardzo dobra znajomość programu MS Office, w szczególności Word i Excel

Mile widziane

  • Uprawnienia radcy prawnego/adwokata

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Możliwość pracy w zespole składającym się z doświadczonych adwokatów i radców prawnych

  • Miejsce pracy w budynku dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych

  • Możliwość rozpoczęcia świadczenia usług między godzinami 7-10 i kończenia pomiędzy godziną 15 i 18)

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Halaś i Wspólnicy sp. k.

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Halaś i Wspólnicy sp. k. świadczy usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych. Kancelaria specjalizuje się w prawie spółek, zagadnieniach związanych z rynkiem kapitałowym, w tym z zakresu relacji inwestorskich, prawie konsumenckim, energetycznym i gospodarczym.

Przewiń do profilu firmy

Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.