Ta oferta pracy jest nieaktualna od 202 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Prawnik - Radca Prawny

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Maciocha i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Sp.k.

    MDS Kancelaria jest butikową kancelarią posiadającą specjalistyczną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie wynikające z praktyki zdobytej w największych polskich i międzynarodowych kancelariach prawnych.

    MDS Kancelaria koncentruje się na świadczeniu kompleksowego doradztwa prawnego uwzględniającego potrzeby branży, w której działają jej klienci.

    Więcej na: www.mdskancelaria.pl

    Miejsce pracy: Wrocław
    Region: dolnośląskie
    Numer referencyjny: MDS/09/2017
    Opis stanowiska:
    • kompleksowa obsługa prawna zleceń realizowanych w ramach jednorazowych projektów, jak i stałej obsługi sektora publicznego i prywatnego, w szczególności w zakresie:
    1. pomocy publicznej
    2. obsługi branży gospodarki odpadami
    3. obsługi branży transportu zbiorowego
    4. prawa zamówień publicznych
    Wymagania:
    • radca prawny/adwokat lub aplikant radcowski (min. 2 rok aplikacji)
    • co najmniej 1 roczne doświadczenie w zawodzie prawnika w innej kancelarii prawniczej lub jako In-house
      (z wyłączeniem kancelarii i podmiotów zajmujących się windykacją roszczeń)
    • mile widziane doświadczenie w zakresie pomocy publicznej oraz obsługi prawnej projektów finansowanychze środków UE, w tym zamówień publicznych
    • doświadczenie w zakresie obsługi jednostek samorządu terytorialnego będzie dodatkowym atutem
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    Oferujemy:
    • pracę w komfortowych warunkach w kancelarii położonej w samym sercu Wrocławia na placu Solnym będącym częścią wrocławskiego rynku;
    • ciekawe projekty, zadania i zlecenia (stałe i jednorazowe) od klientów z całej Polski
    • wynagrodzenie adekwatne do realizowanych projektów oraz posiadanego doświadczenia w oparciu o umowę o stałej współpracy (fvat)

    Aplikacje (CV ze zdjęciem, bez listu motywacyjnego), prosimy przesyłać wyłącznie
    klikając w przycisk APLIKUJ.