Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Prawnik - Radca Prawny

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Maciocha i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Sp.k.

MDS Kancelaria jest butikową kancelarią posiadającą specjalistyczną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie wynikające z praktyki zdobytej w największych polskich i międzynarodowych kancelariach prawnych.

MDS Kancelaria koncentruje się na świadczeniu kompleksowego doradztwa prawnego uwzględniającego potrzeby branży, w której działają jej klienci.

Więcej na: www.mdskancelaria.pl

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Numer referencyjny: MDS/09/2017
Opis stanowiska:
  • kompleksowa obsługa prawna zleceń realizowanych w ramach jednorazowych projektów, jak i stałej obsługi sektora publicznego i prywatnego, w szczególności w zakresie:
  1. pomocy publicznej
  2. obsługi branży gospodarki odpadami
  3. obsługi branży transportu zbiorowego
  4. prawa zamówień publicznych
Wymagania:
  • radca prawny/adwokat lub aplikant radcowski (min. 2 rok aplikacji)
  • co najmniej 1 roczne doświadczenie w zawodzie prawnika w innej kancelarii prawniczej lub jako In-house
    (z wyłączeniem kancelarii i podmiotów zajmujących się windykacją roszczeń)
  • mile widziane doświadczenie w zakresie pomocy publicznej oraz obsługi prawnej projektów finansowanychze środków UE, w tym zamówień publicznych
  • doświadczenie w zakresie obsługi jednostek samorządu terytorialnego będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • pracę w komfortowych warunkach w kancelarii położonej w samym sercu Wrocławia na placu Solnym będącym częścią wrocławskiego rynku;
  • ciekawe projekty, zadania i zlecenia (stałe i jednorazowe) od klientów z całej Polski
  • wynagrodzenie adekwatne do realizowanych projektów oraz posiadanego doświadczenia w oparciu o umowę o stałej współpracy (fvat)

Aplikacje (CV ze zdjęciem, bez listu motywacyjnego), prosimy przesyłać wyłącznie
klikając w przycisk APLIKUJ.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się