Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

Mielech - Adwokaci i Radcowie PrawniO firmie

umowa o pracę
5 50011 200 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Adama Kreczmara 4, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mielech - Adwokaci i Radcowie Prawni

Adama Kreczmara 4

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa spraw Klientów Kancelarii,

  • Analiza prawna dokumentów,

  • Udzielanie porad i konsultacji, doraźnie szkoleń,

  • Sporządzanie pism procesowych, procedur, umów oraz opinii prawnych,

  • Udział w rozwojowych projektach dotyczących prawa UE,

  • Reprezentowanie Klientów Kancelarii przed sądami, organami administracji publicznej oraz organami egzekucyjnymi i innymi podmiotami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Status aplikanta albo uprawnienia radcy prawnego bądź adwokata;

  • Znajomość i praktyczne wykorzystanie wiedzy z zakresu bieżącej obsługi przedsiębiorców (umowy handlowe, prawo korporacyjne, prawo pracy, prawo karne);

  • Znajomość i praktyczne wykorzystanie wiedzy z zakresu bieżącej obsługi jednostek sektora finansów publicznych;

  • Dobra znajomość środowiska Office 365;

  • Efektywność, organizacja pracy, odpowiedzialność, terminowość i rzetelność;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość prawa administracyjnego materialnego;

  • Doświadczenie w zakresie compliance, standardów kontroli zarządczej;

  • Wiedza z obszaru ochrony informacji / ochrony danych osobowych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B albo umowę o pracę,

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz możliwość Rozwoju w strukturach firmy, adekwatnie do umiejętności i predyspozycji,

  • Podnoszenie kwalifikacji i rozwój umiejętności poprzez udział w ciekawych i wymagających projektach,

  • Możliwość realizacji własnych projektów,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku młodych, ambitnych ludzi,

  • Elastyczne warunki współpracy oraz czasu pracy,

Mielech Adwokaci i Radcowie Prawni

Nasza kancelaria składa się z ekspertów, adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach prawa.

Stosujemy innowacyjne i nowatorskie rozwiązania, które zapewniają wysoką skuteczność prowadzonych postępowań.

Zdobywanie nowych kwalifikacji oraz umiejętności zawodowych, a także poznawanie nowych rozwiązań jest dla nas priorytetem.

Aktywnie wykorzystujemy najnowsze technologie dla ciągłego ulepszania naszych usług.

Przewiń do profilu firmy