Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Prawnik

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 2019-05-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Krowiak

    Prawnik

    Miejsce pracy: Rzeszów

    Wymagania:

    • Ukończone studia prawnicze,
    • Rozpoczęta aplikacja radcowska będzie dodatkowym atutem,
    • Doświadczenie w pracy w kancelarii, sądzie, prokuraturze, administracji skarbowej mile widziane,
    • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji w pracy i w zespole,
    • Terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Odpowiedzialność za powierzone zadania,
    • Otwartość na wdrażanie rozwiązań informatycznych w branży prawniczej,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
    • Obowiązkowa znajomość programów MS Office, Lex, lub/ oraz Softlex, Sawa,
    • Znajomość programów związanych z archiwizacją elektroniczną dokumentów i obsługą klientów.

    Zakres obowiązków:

    • Sporządzanie pism na etapie przedsądowym i egzekucyjnym,
    • Ewidencjonowanie spraw i ich archiwizacja (informatyczna i fizyczna),
    • Nadzorowanie postępowań egzekucyjnych,
    • Praca zespołowa z radcami prawnymi i aplikantami,
    • Organizacja wspópracy pomiędzy kancelarią oraz jej klientami,
    • Przygotowywanie raportów, sprawozdań dla klientów kancelarii.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Stałą współpracę,
    • Pracę w młodym zespole,
    • Zdobycie doświadczenia w obsłudze podmiotów gospodarczych,
    • Współpracę z doświadczonymi prawnikami,
    • Komfortowe warunki pracy.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez radcę prawnego Konrada Krowiaka Kancelaria Radcy Prawnego w Rzeszowie."

    Informujemy, że administratorem danych jest radca prawny Konrad Krowiak prowadzący Kancelarię Radcy Prawnego z siedzibą w Rzeszowie. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb rekruacji. Ma Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.