Prawnik

  • śląskie
  • Specjalista
  • 29.06.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 29.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRAWNIK
    Lokalizacja: woj. świętokrzyskie

    Kluczowe zadania:

    • Bieżąca obsługa prawna Spółek Grupy obejmująca w szczególności: sporządzanie dokumentacji korporacyjnej, opiniowanie dokumentacji HR, sporządzanie pism i opinii prawnych, udzielanie porad i konsultacji prawnych;
    • Przygotowywanie i weryfikacja umów, aktualizacja zapisów kontraktowych, doradztwo w trakcie negocjacji umów;
    • Monitoring zmian w przepisach prawa oraz raportowanie zmian w tym zakresie;
    • Doradztwo w ocenie ryzyka procesów biznesowych;
    • Wsparcie współpracowników przy realizacji zleceń;
    • Współpraca z kancelariami prawniczymi.

    Nasze wymagania:

    • Minimum 5-letnie doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych;
    • Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne oraz umiejętność sprawnej realizacji równolegle prowadzonych projektów;
    • Umiejętność podejmowania decyzji i analitycznego myślenia;
    • Doskonałe zorganizowanie i efektywność w działaniu;
    • Profesjonalizm, samodzielność i pełne zaangażowanie;
    • Wykształcenie wyższe prawnicze;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym w zakresie terminologii prawniczej);
    • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Gotowość do relokacji.

    Co oferujemy:

    • Pracę w innowacyjnej firmie o zasięgu międzynarodowym;
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
    • Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole;
    • Niezbędne narzędzia pracy.
    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.