Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

ATL Accounting & Payroll sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • świadczenie bieżącej obsługi prawnej na rzecz ATL Group (prawo/podatki/księgowość/kadry i płace) oraz jej klientów, w tym klientów międzynarodowych,

  • realizacja dużych projektów w zakresie obsługi prawnej/podatkowej– w ramach zespołu oraz samodzielnie,

  • udzielanie bieżących porad, konsultacji i wyjaśnień w zakresie przepisów prawa,

  • analizowanie zmian w przepisach prawnych,

  • kontakt z klientami ATL Group oraz dbanie o relacje z klientami kancelarii,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze (ewentualnie student IV-V roku prawa)

  • biegła znajomość języka niemieckiego B2/C1 (w tym terminologii prawniczej) – warunek konieczny,

  • dobra znajomość prawa gospodarczego, prawa spółek oraz/lub prawa podatkowego,

  • znajomość podstaw prawa niemieckiego oraz niemieckiego systemu podatkowego mile widziana,

  • gotowość do stałego rozwoju zawodowego,

  • dyspozycyjność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa w pracy,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej i/lub podatkowej

  • gotowość do związania się z grupą ATL na dłuższy okres,

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko w ATL Group – zespole specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prawa, podatków, finansów, księgowości oraz kadrach i płacach,

  • udział w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych,

  • długofalową współpracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego, dostęp do interesujących szkoleń,

  • atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do umiejętności i doświadczenia oraz zakres

  • pracę w przyjaznej atmosferze i doświadczonym zespole prawników, doradców podatkowych, specjalistów ds. księgowości, kadr i płac oraz HR.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

ATL Group poszukuje do współpracy prawnika z biegłą znajomością języka niemieckiego, w tym znajomością niemieckiej terminologii prawniczej do wsparcia w obsłudze prawnej Klientów Grupy, w szczególności Klientów międzynarodowych.

Przewiń do profilu firmy