Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik - specjalista ds. kontraktów

KANCELARIA PRAWNA ANSWER WOJCIECHOWSKI I PARTNERZY

rondo Daszyńskiego 2b

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie analiz prawnych, negocjowanie, opiniowanie umów, tworzenie regulaminów;

  • ocena prawna zdarzeń określonych w umowach, weryfikacja zabezpieczeń;

  • wspieranie procesów egzekwowania zobowiązań umownych, dochodzenia roszczeń związanych z niewykonywaniem lub nienależytym wykonywaniem zobowiązań umownych;

  • przygotowywanie opinii prawnych i informacji prawnych;

  • dostrzeganie problemów i zorientowanie się na ich efektywne rozwiązywanie.

Nasze wymagania

Jeżeli jesteś absolwentem prawa, bądź aplikantem radcowskim, a Twoje doświadczenie, pasja i zainteresowania kierują Cię w stronę prawa kontraktowego, zapraszamy do nas!

Poszukujemy kandydata, który posiada doświadczenie w przygotowywaniu umów, opiniowaniu projektów umów, negocjacjach, cechuje się sumiennością i rzetelnością w wykonywaniu powierzonych zadań, samodzielnością i kreatywnością w poszukiwaniu rozwiązań, umiejętnością wyznaczania priorytetów i zarządzania czasem. Cenimy wysoką kulturę osobistą i biegłą komunikację interpersonalną. Atutem będzie bardzo dobra znajomość języka obcego ze znajomością terminologii prawniczej (preferowany język angielski lub niemiecki).

To oferujemy

  • pracę wśród energicznych i ambitnych osób,

  • wsparcie i możliwość rozwoju zawodowego przy ciekawych i różnorodnych sprawach,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • pakiet świadczeń na preferencyjnych warunkach (Multisport, Medicover, zajęcia z języka angielskiego).

O nas

ANSWER świadczy obsługę prawną na rzecz branży nowoczesnych technologii. Posiadamy doświadczenie w zakresie wsparcia podmiotów gospodarczych, w tym tworzenia, przekształcania, nabywania, łączenia i dzielenia spółek, konstruowania i negocjowania umów, zapewniania ochrony prawnoautorskiej, ochrony znaków towarowych, zwalczania nieuczciwej konkurencji oraz ochrony danych osobowych.

Czekamy na Twoje CV wraz z listem motywacyjnym!

Zapraszamy na naszą stronę internetową: https://answer.com.pl/

Jesteśmy również na Instagramie: https://www.instagram.com/legal_answer/

Kan­ce­la­ria za­strze­ga so­bie pra­wo do od­po­wie­dzi na wy­bra­ne ofer­ty.