Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik - Specjalista ds. legalizacji pobytu i zatrudnienia

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"O firmie

  • Żurawia 6/12
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"

Żurawia 6/12

Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem i otwieraniem nowych projektów największy Inkubator Przedsiębiorczości w Polsce – Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” poszukuje osoby na stanowisko: Prawnik - Specjalista ds. legalizacji pobytu i zatrudnienia

Jeżeli szukasz rzetelnej i sprawdzonej firmy, w której możesz nie tylko wykorzystywać swoje umiejętności, ale także je rozwijać i zdobywać nowe kompetencje? Chcesz współtworzyć dynamicznie rozwijającą się strukturę organizacyjną, a jednocześnie być częścią młodego i kreatywnego zespołu? Jeśli na oba pytania odpowiedziałeś twierdząco, zachęcamy do aplikowania na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia procedury legalizacji zatrudnienia beneficjentów Fundacji i ich pracowników oraz nadzór nad jej przebiegie
  • Przygotowywanie dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia procedury legalizacji pobytu beneficjentów Fundacji i ich pracowników oraz nadzór nad jej przebiegiem
  • Udzielanie informacji beneficjentom Fundacji i ich pracownikom na temat wyżej wymienionych procedur

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego na poziomie C1/C2
  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Doświadczenie w pisaniu pism administracyjnych oraz w wypełnianiu dokumentacji do urzędów
  • Zainteresowanie tematyką przedsiębiorczości,
  • Chęć podejmowania nowych wyzwań,
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Podstawowa wiedza z zakresu finansów i zarządzania, -
  • Umiejętność samodzielnego planowania działań i ich wdrażanie,
  • Dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint),

Oferujemy:

  • wynagrodzenie na podstawie umowy cywilnoprawnej 3200 netto
  • współtworzenie struktury organizacyjnej firmy,
  • elastyczne godziny pracy - duże możliwości rozwoju kariery,
  • pracę przy wielu ciekawych projektach,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,

Ogłoszenie archiwalne