Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik – Specjalista ds. nieruchomości (prawo administracyjne i cywilne)

Activ Investment Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • udzielanie bieżącego wsparcia Kierownikom Projektów w prowadzeniu procedur administracyjnych związanych z przygotowaniem inwestycji budowlanych mieszkaniowych (procedury wydawania pozwoleń na budowę, ustalania warunków zabudowy, wydawania decyzji środowiskowych itd.) oraz w sprawach cywilnoprawnych (porozumienia/umowy z sąsiadami, gestorami sieci, zarządcami dróg) dotyczących inwestycji budowlanych,

  • samodzielne prowadzenie audytów prawnych nieruchomości (Due Diligence) przed ich zakupem i sporządzanie raportów prawnych dla Zarządu,

  • bieżące wsparcie w różnych sprawach prawnych dotyczących wykładni umów, spraw korporacyjnych, udzielanie porad i opinii prawnych w sprawach związanych z bieżącą działalnością Spółki deweloperskiej

Nasze wymagania

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy w Kancelarii prawnej lub firmie deweloperskiej;

  • mile widziane posiadanie tytułu zawodowego radcy prawnego/adwokata;

  • bardzo dobra znajomość prawa administracyjnego, prawa cywilnego, procesu inwestycyjno-budowlanego oraz prawa nieruchomości;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat) lub umowa B2B

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole

Activ Investment Sp. z o.o. jest deweloperem działającym na rynku nieruchomości od 1996 roku. Wizytówką firmy są wybudowane i oddane do użytku osiedla w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Potwierdzeniem prężnego rozwoju są liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane w najbardziej prestiżowych rankingach i konkursach (Gazele Biznesu, Diament Forbesa).

Przewiń do profilu firmy