Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik specjalista ds. obsługi procesu inwestycyjnego in-house lawyer

CLIMATIC sp. z o.o. spółka komandytowa

  • Reguły (pow. pruszkowski)

    Reguły (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i opiniowanie umów o roboty budowlane, prace projektowe, dostawy materiałów i usług.

  • Prowadzenie korespondencji z uczestnikami procesu inwestycyjnego oraz organami administracji.

  • Prowadzenie rejestru umów oraz archiwizowanie dokumentów prawnych.

  • Doradztwo prawne dla klienta wewnętrznego, udzielanie porad, opinii prawnych i informacji o obowiązującym stanie prawnym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze

  • Mile widziane uprawnienia radcy prawnego/adwokata lub status aplikanta III roku.

  • Doświadczenie w pracy z przygotowaniem i opiniowaniem umów o roboty bydowlane.

  • Dobra znajomość prawa cywilnego, budowlanego i zamówień publicznych.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Ukierunkowanie na rozwiazywanie problemów.

To oferujemy

  • Prace przy ciekawych i innowacyjnych projektach.

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia.

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa użytku publicznego w systemie zaprojektuj – wybuduj.

Przewiń do profilu firmy