Ta oferta pracy jest nieaktualna od 237 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Prawnik - Specjalista ds. Postępowania Sądowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-11-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

    Nasza firma powstała w 2003 r. i obecnie należy do wiodących w Polsce podmiotów
    specjalizujących się w obsłudze prawnej oraz dochodzeniu należności na każdym etapie.
    W grupie ponad 180 pracowników Kancelarii są m.in.: radcowie prawni, adwokaci, biegli rewidenci,
    aplikanci radcowscy i adwokaccy, a także eksperci z wielu dziedzin.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    PRAWNIK - SPECJALISTA DS. POSTĘPOWANIA SĄDOWEGO
    Miejsce pracy: Warszawa

    Pracując na proponowanym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za prowadzenie postępowań sądowych związanych z dochodzeniem wierzytelności na drodze prawnej, w tym m.in. za:

    • przygotowywanie projektów pism procesowych (m.in. pozwów o zapłatę);
    • uzupełnianie braków formalnych pism procesowych;
    • obsługę spraw w elektronicznym postępowaniu upominawczym;
    • systematyczny kontakt telefoniczny z sądami w celu weryfikacji statusu spraw;
    • obsługę korespondencji przychodzącej i wychodzącej związanej z realizacją spraw na etapie sądowym.

    W zamian za Twoje zaangażowanie w wykonywane zadania oferujemy:

    • możliwość nauki i rozwoju w obszarze prawa w renomowanej Kancelarii w Warszawie;
    • wdrożenie do pracy i wsparcie ze strony doświadczonych radców prawnych;
    • samodzielność w działaniu i wiele wyzwań w codziennej pracy;
    • stabilne i długotrwałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • prywatną opiekę medyczną dofinansowywaną przez pracodawcę;
    • pracę w centrum miasta w dogodnym punkcie komunikacyjnym.

    Bardzo zainteresuje nas Twoja aplikacja jeżeli:

    • posiadasz wykształcenie wyższe prawnicze lub kończysz studia na kierunku prawa;
    • posiadasz minimum rok doświadczenia w dochodzeniu należności na etapie postępowania sądowego;
    • bardzo dobrze znasz przepisy dot. postępowania cywilnego oraz prawa gospodarczego i upadłościowego;
    • bardzo dobrze znasz i z łatwością obsługujesz programy pakietu MS Office;
    • wykazujesz zaangażowanie i inicjatywę w ramach wykonywanych obowiązków;
    • twoją mocną stroną jest umiejętność analitycznego myślenia i sprawnego wyciągania wniosków z analizowanych spraw;
    • potrafisz działać samodzielnie, bardzo dobrze organizować swoją pracę i nie obawiasz się pracy w dynamicznej atmosferze.

    APLIKUJ I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU PROFESJONALISTÓW!

    Wyślij swoje CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".