Prawnik - Specjalista ds. Postępowania Sądowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 23.11.2017
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 23.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

Nasza firma powstała w 2003 r. i obecnie należy do wiodących w Polsce podmiotów
specjalizujących się w obsłudze prawnej oraz dochodzeniu należności na każdym etapie.
W grupie ponad 180 pracowników Kancelarii są m.in.: radcowie prawni, adwokaci, biegli rewidenci,
aplikanci radcowscy i adwokaccy, a także eksperci z wielu dziedzin.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRAWNIK - SPECJALISTA DS. POSTĘPOWANIA SĄDOWEGO
Miejsce pracy: Warszawa

Pracując na proponowanym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za prowadzenie postępowań sądowych związanych z dochodzeniem wierzytelności na drodze prawnej, w tym m.in. za:

  • przygotowywanie projektów pism procesowych (m.in. pozwów o zapłatę);
  • uzupełnianie braków formalnych pism procesowych;
  • obsługę spraw w elektronicznym postępowaniu upominawczym;
  • systematyczny kontakt telefoniczny z sądami w celu weryfikacji statusu spraw;
  • obsługę korespondencji przychodzącej i wychodzącej związanej z realizacją spraw na etapie sądowym.

W zamian za Twoje zaangażowanie w wykonywane zadania oferujemy:

  • możliwość nauki i rozwoju w obszarze prawa w renomowanej Kancelarii w Warszawie;
  • wdrożenie do pracy i wsparcie ze strony doświadczonych radców prawnych;
  • samodzielność w działaniu i wiele wyzwań w codziennej pracy;
  • stabilne i długotrwałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną dofinansowywaną przez pracodawcę;
  • pracę w centrum miasta w dogodnym punkcie komunikacyjnym.

Bardzo zainteresuje nas Twoja aplikacja jeżeli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe prawnicze lub kończysz studia na kierunku prawa;
  • posiadasz minimum rok doświadczenia w dochodzeniu należności na etapie postępowania sądowego;
  • bardzo dobrze znasz przepisy dot. postępowania cywilnego oraz prawa gospodarczego i upadłościowego;
  • bardzo dobrze znasz i z łatwością obsługujesz programy pakietu MS Office;
  • wykazujesz zaangażowanie i inicjatywę w ramach wykonywanych obowiązków;
  • twoją mocną stroną jest umiejętność analitycznego myślenia i sprawnego wyciągania wniosków z analizowanych spraw;
  • potrafisz działać samodzielnie, bardzo dobrze organizować swoją pracę i nie obawiasz się pracy w dynamicznej atmosferze.

APLIKUJ I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU PROFESJONALISTÓW!

Wyślij swoje CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się