Ta oferta pracy jest nieaktualna od 86 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Prawnik - Specjalista ds. Postępowania Sądowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

    Nasza firma powstała w 2003 r. i obecnie należy do wiodących w Polsce podmiotów
    specjalizujących się w obsłudze prawnej oraz dochodzeniu należności na każdym etapie.
    W grupie ponad 180 pracowników Kancelarii są m.in.: radcowie prawni, adwokaci, biegli rewidenci,
    aplikanci radcowscy i adwokaccy, a także eksperci z wielu dziedzin.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    PRAWNIK - SPECJALISTA DS. POSTĘPOWANIA SĄDOWEGO
    Miejsce pracy: Warszawa

    Pracując na proponowanym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za prowadzenie postępowań sądowych związanych z dochodzeniem wierzytelności na drodze prawnej, w tym m.in. za:

    • przygotowywanie projektów pism procesowych (m.in. pozwów o zapłatę);
    • uzupełnianie braków formalnych pism procesowych;
    • obsługę spraw w elektronicznym postępowaniu upominawczym;
    • systematyczny kontakt telefoniczny z sądami w celu weryfikacji statusu spraw;
    • obsługę korespondencji przychodzącej i wychodzącej związanej z realizacją spraw na etapie sądowym.

    W zamian za Twoje zaangażowanie w wykonywane zadania oferujemy:

    • możliwość nauki i rozwoju w obszarze prawa w renomowanej Kancelarii w Warszawie;
    • wdrożenie do pracy i wsparcie ze strony doświadczonych radców prawnych;
    • samodzielność w działaniu i wiele wyzwań w codziennej pracy;
    • stabilne i długotrwałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • prywatną opiekę medyczną dofinansowywaną przez pracodawcę;
    • pracę w centrum miasta w dogodnym punkcie komunikacyjnym.

    Bardzo zainteresuje nas Twoja aplikacja jeżeli:

    • ukończyłeś wyższe studia prawnicze lub posiadasz status aplikanta radcowskiego lub adwokackiego (preferowani aplikanci I lub II roku);
    • posiadasz minimum rok doświadczenia w dochodzeniu należności na etapie postępowania sądowego;
    • bardzo dobrze znasz przepisy dotyczące prawa cywilnego oraz postępowania cywilnego;
    • bardzo dobrze znasz i z łatwością obsługujesz programy pakietu MS Office;
    • wykazujesz zaangażowanie i inicjatywę w ramach wykonywanych obowiązków;
    • potrafisz działać samodzielnie, bardzo dobrze organizować swoją pracę i nie obawiasz się pracy w dynamicznej atmosferze.

    APLIKUJ I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU PROFESJONALISTÓW!

    Wyślij swoje CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
    1. administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych jest Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 123a, 02-017 Warszawa.
    2. dane kontaktowe inspektora ochrony danych w Kancelarii Prawniczej Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa: tel.: 22 /489-34-66, adres poczty elektronicznej: [email protected]
    3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit
    a Rozporządzenia.
    4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom, ani przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
    5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, chyba że wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.
    6. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność
    z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
    8. podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem ustawowym, określonym w art.  221 § 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 108 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału Pani/Pana kandydatury w procesie rekrutacji;
    9. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.