Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik – Specjalista ds. Postępowania Sądowego

Grupa KoksztysO firmie

  • Objazdowa 50, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grupa Koksztys

Objazdowa 50

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • obsługa prawna w zakresie postępowania sądowego;

  • sporządzenie pism procesowych, opinii prawnych;

  • kontakt z sądami oraz innymi instytucjami;

Nasze wymagania

Poszukujemy osoby, które posiada wyższe wykształcenie prawnicze lub jest w trakcie studiów, nie jest jej obce prawo cywilne i procedura cywilna, a także która posiada doświadczenie zawodowe w pracy w kancelarii prawnej. Jeżeli dodatkowo jesteś osobą zorganizowaną, umiejącą pracować pod presją czasu oraz pracować w zespole to jesteś osobą, której szukamy.

To oferujemy

  • normowany czas pracy;

  • praca głównie w trybie zdalnym (1-2 dni w biurze);

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

  • możliwość poszerzenia wiedzy i rozmowy zawodowego;

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;

  • pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, karta Benefit);

Jesteśmy kancelarią prawną stworzoną przez zespół prawników wyróżniający się gruntowną wiedzą prawniczą, zaangażowaniem oraz dbałością o relacje z naszymi klientami.

Wychodzimy na przeciw oczekiwań rynku, zatrudniając ekspertów z różnych dziedzin prawa, zarządzania oraz ekonomii.

Przewiń do profilu firmy