Logo Pracuj.pl

Prawnik – Specjalista ds. Postępowania Sądowego

Grupa KoksztysO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Grupa Koksztys

Objazdowa 50

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa prawna w zakresie postępowania sądowego;
  • sporządzenie pism procesowych, opinii prawnych;
  • kontakt z sądami oraz innymi instytucjami;

Nasze wymagania

Poszukujemy osoby, które posiada wyższe wykształcenie prawnicze lub jest w trakcie studiów, nie jest jej obce prawo cywilne i procedura cywilna, a także która posiada doświadczenie zawodowe w pracy w kancelarii prawnej. Jeżeli dodatkowo jesteś osobą zorganizowaną, umiejącą pracować pod presją czasu oraz pracować w zespole to jesteś osobą, której szukamy.

To oferujemy

  • normowany czas pracy;
  • praca głównie w trybie zdalnym (1-2 dni w biurze);
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • możliwość poszerzenia wiedzy i rozmowy zawodowego;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, karta Benefit);

Jesteśmy kancelarią prawną stworzoną przez zespół prawników wyróżniający się gruntowną wiedzą prawniczą, zaangażowaniem oraz dbałością o relacje z naszymi klientami.

Wychodzimy na przeciw oczekiwań rynku, zatrudniając ekspertów z różnych dziedzin prawa, zarządzania oraz ekonomii.

Prawnik – Specjalista ds. Postępowania Sądowego, Objazdowa 50, Wrocław