Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik / Specjalista ds. Prawnych

ACATOM Sp. z o.o. Sp.K.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie, opiniowanie, analiza i negocjowanie umów związanych z przedmiotem działalności spółki (dotyczących całego procesu inwestycyjnego i sprzedażowego),

  • wsparcie prawne i merytoryczne działu sprzedaży oraz współpraca z kancelariami notarialnymi w trakcie procesu sprzedaży, w tym nadzór nad wzorcami umów „deweloperskich”,

  • analiza prawna oraz opiniowanie dokumentów związanych z nabyciem nieruchomości przez spółkę, oraz udział w sporządzaniu przedwstępnych umów sprzedaży/zakupu oraz umów sprzedaży/zakupu nieruchomości, przeprowadzanie badań prawnych tzw. due diligence nieruchomości

  • nadzór nad postępowaniami administracyjnymi w tym przygotowywanie pism w postępowaniu administracyjnym oraz działanie przed organami administracyjnymi,

  • pełna obsługa prawna i wsparcie prawne wszystkich działów spółki w tym działu przygotowania i realizacji inwestycji, działu marketingu oraz działu gwarancji,

  • opracowywanie projektów uchwał organów spółki, oraz innych aktów wewnętrznych spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze,

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowisku prawnika wewnętrznego lub w kancelarii prawnej (mile widziana doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorstw z branży deweloperskiej),

  • umiejętność oceny ryzyka prawnego,

  • dyspozycyjność (praca w pełnym wymiarze czasu pracy),

  • inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania,

  • gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • dobra znajomość regulacji ustawy deweloperskiej, procedury administracyjnej, prawa „umów gospodarczych”, oraz przepisów dotyczących rękojmi przy sprzedaży,

  • wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w stabilnej i wciąż rozwijającej się spółce deweloperskiej,

  • możliwość poszerzenia wiedzy praktycznej,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • komfortowe warunki pracy.

O nas

ACATOM Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie w związku z dynamicznym rozwojem na rynku budownictwa mieszkaniowego do swojego działu prawnego poszukuje osoby na stanowisko PRAWNIK/SPECJALISTA DS. PRAWNYCH.