Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik/ Specjalista ds. wsparcia prawnego

Arago Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące doradztwo prawne w ramach działalności prowadzonej przez Spółkę

  • Sporządzanie projektów opinii prawnych, tworzenie umów i regulacji firmowych

  • Opiniowanie umów

  • Prowadzenie korespondencji z Klientami w zakresie umów i wypowiedzeń

  • Dbanie o zgodność regulacji wewnętrznych oraz dokumentacji z obowiązującymi przepisami prawa i wytycznymi Spółki

  • Analiza i rozwiązywanie zagadnień prawnych związanych z działalnością Spółki

  • Prowadzenie rejestrów i zestawień oraz archiwizacja dokumentów prawnych

  • Prowadzenie dokumentacji Spółki zgodnie z Kodeksem Spółek Handlowych i Kodeksem Cywilnym

  • Wsparcie Działu Prawnego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Wysoki poziom motywacji, kultury osobistej i ukierunkowanie na sukces

  • Skrupulatność, samodzielność, wielozadaniowość i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w Zespole

  • Chęć rozwoju i poszerzania wiedzy z zakresu odnawialnych źródeł energii

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Ciekawą oraz pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się firmie na rynku fotowoltaicznym

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę bądź kontrakt B2B

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym program benefitów firmowych

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pracę w przyjaznej atmosferze – tworzymy zespół nastawiony na długofalowe relacje, współpracę oraz osiąganie ambitnych celów

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

O nas

Arago Sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy, przy ul. Podgórnej 82A w związku z dynamicznym rozwojem firmy w zakresie montażu systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych poszukuje energicznej, dobrze zorganizowanej oraz komunikatywnej osoby na stanowisko Prawnik/ specjalista ds. wsparcia prawnego.

Szukamy Prawnika na pełen etat. Nie jesteśmy zainteresowani podjęciem doraźnej współpracy z kancelarią adwokacką/radcowską. Oferujemy możliwość pracy w biurze w Brodnicy lub pracy zdalnej.