Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik - specjalizacja podatki

KHG HUPAJŁO I PARTNERZY KANCELARIA ADWOKACKO-RADCOWSKAO firmie

6 0008 000 netto (+ VAT) / mies.

KHG HUPAJŁO I PARTNERZY KANCELARIA ADWOKACKO-RADCOWSKA

Ulica Romana Dmowskiego 3

Wrocław

Kancelaria KHG Kufieta Hupajło Grzegorczyk (www.khg.pl) zajmuje się obsługą przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Stawiamy na zaangażowany, ambitny, odważny i konsekwentny zespół.

Obowiązki:

  • obsługa prawno - podatkowa i kontakt z Klientem,
  • samodzielne i zespołowe prowadzenie różnorodnych głównie gospodarczych, podatkowych, przekształceń,
  • budowanie strategii i optymalizacji podatkowych,
  • udział w spotkaniach, negocjacjach,
  • sporządzanie artykułów merytorycznych na stronę internetową www.khg.pl oraz współpracujących pism oraz portali branżowych,
  • współpraca z wydziałem księgowym,

Wymagania:

  • dobra znajomość prawa podatkowego, w szczególności podatków  dochodowych, ordynacji podatkowej, prawa cywilnego,
  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta (spotkania, wideokonferencje itp.)
  • odwaga, kreatywność i pewność siebie, łatwość nawiązywania kontaktu z klientem, identyfikacja z celami firmy i klientów, decyzyjność,
  • czynne prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny),
  • mile widziane studia podyplomowe z prawa podatkowego, i/lub nieodległe plany rozpoczęcia procedury uzyskania tytułu doradcy podatkowego,
  • nastawienie na realizację celów.

Oferujemy:

  • długotrwałą współpracę – nastawiamy się na współprace obejmująca zarówno okres dokształcania, jak i czas pracy na samodzielnym stanowisku,
  • finasowanie szkleń, studiów, warsztatów, egzaminów, itd.,
  • na start nie mniej niż 4.000 zł na rękę, po 3 – 6 miesiącach podwyżka oraz dodatkowo premia 5% od wypracowanego przychody z prowadzonych spraw,
  • możliwość prawnie nieograniczonego home offices,
  • preferujemy współpracę B2B,
  • samochód służbowy na wyjazdy służbowe,
  • lekcje języka angielskiego prawniczego w kancelarii (w tym TOLES) – dofinansowane w 100%,
  • śniadania i obiady  w kancelarii - dofinansowane 50%,
  • szkolenia zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne, dostosowane do potrzeb pracownika,
  • owocowe tygodnie (świeże owoce są u nas codziennie, a nie tylko w jeden dzień),
  • wyjazdy integracyjne (kajaki, paintball, góry itp.),
  • multisport (jak wrócimy do normalności),
  • różnorodny charakter zlecanych spraw,
  • bilety do kin i teatrów za realizowane zadania,
  • dużo pracy, samodzielność, wyrozumiałość,
  • świetny i zgrany zespół.

Ogłoszenie archiwalne