Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik Spółki

SiDLY Sp. z o. o.O firmie

  • Jana Kasprowicza 47
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

SiDLY Sp. z o. o.

Jana Kasprowicza 47

Warszawa

SiDLY Sp. z o.o. jest polskim scaleupem telemedycznym, wielokrotnie nagradzanym na arenie międzynarodowej. Zespół ambitnych osób stworzył pierwszą w Europie opaskę telemedyczną umożliwiającą zdalną opiekę nad pacjentami uhonorowaną nagrodą Grand Prix Medical oraz Najbardziej Innowacyjnego Produktu Telemedycznego. SiDLY, jako producent telemedycznego systemu SiDLY Care jest prekursorem innowacji w dziedzinie zdalnej opieki opartej o urządzenia wearable. Osiągnięcia SiDLY zostały docenione przez amerykański Forbes, przyznając założycielce tytuł "30 under 30" innowatorów w Europie.

SiDLY budując zespół ekspertów w prężnie rozwijającej się dziedzinie telemedycznej stawia na ludzi ambitnych, konsekwentnych w działaniu i zaangażowanych.   Obecnie do swojego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • przygotowanie dokumentacji do postępowań realizowanych m.in. w ramach PZP
  • wsparcie w przygotowywaniu i opiniowaniu umów oraz innych dokumentów prawnych i administracyjnych;
  • przygotowywanie pełnomocnictw oraz dokumentów korporacyjnych (np. uchwały organów Spółki, protokoły posiedzeń Zarządu, itp.);
  • analiza i przygotowanie regulaminów usług świadczonych przez Spółkę,
  • obsługa procedur ochrony własności intelektualnej spółki i współpraca z Rzecznikami Patentowymi,
  • monitorowanie przepisów prawa z zakresu PZP i przygotowywanie informacji prawnych dla członków zespołu;
  • tworzenie rejestrów dokumentacji oraz nadzór nad jej poprawnością i aktualizacją;
  • obsługa procedur ochrony danych osobowych funkcjonującego w spółce i współpraca z inspektorem ochrony danych osobowych Spółki;
  • współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi i podmiotami regulacyjnymi;
  • bieżące wsparcie prawne;

Wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy prawnika, specjalisty ds. prawnych, w podmiotach działalności gospodarczej
  • wykształcenie wyższe prawnicze;
  • bardzo dobra znajomość prawa zamówień publicznych, oraz prawa spółek handlowych,
  • znajomość zagadnień związanych z prawem ochrony danych osobowych;
  • samodzielność i inicjatywa w realizowanych zadań,
  • obsługa pakietów biurowych, umiejętności organizacyjne, zdolności komunikacyjne itp.;
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku ;

Mile widziane:

  • dobra znajomość prawa własności intelektualnej;
  • znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację i pracę z dokumentami;

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w kierunku stanowisk zarządczych
  • możliwość wpływu na strategię rozwoju organizacji
  • możliwość zdobywania szerokiego doświadczenia zawodowego
  • pracę w dynamicznym zespole
  • przejrzysty proces wdrożenia

Ogłoszenie archiwalne