Prawnik

  • Starogard Gdański, Pinczyn (pow. starogardzki), pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.07.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 12.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

    W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Prawnik
    Miejsce pracy: Starogard Gdański (okolice), Pinczyn (pow. starogardzki)

    Opis stanowiska pracy:

    • miejsce pracy: Pinczyn (powiat starogardzki), praca w pełnym wymiarze godzin – warunek konieczny;
    • bieżące doradztwo prawne, analiza dokumentów, dokonywanie interpretacji prawnych;
    • opracowywanie i opiniowanie oraz uzgadnianie i negocjowanie umów handlowych z kontrahentami;
    • sprawowanie nadzoru nad obiegiem informacji i dokumentów prawnych, w tym w szczególności koordynowanie procesów wewnętrznych i zewnętrznych związanych z uzgadnianiem i zawieraniem umów handlowych;
    • współpraca z doradcami, współpracownikami, w tym z zewnętrznymi prawnikami świadczącymi usługi na rzecz Spółki lub Spółek z grupy kapitałowej Spółki;
    • wsparcie prawne innych działów Spółki w bieżącej działalności oraz w trakcie realizacji zawartych umów, w tym świadczenie konsultacji prawnych i udział w spotkaniach biznesowych z kontrahentami.

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe (prawo);
    • co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku – atutem będzie: doświadczenie zdobyte w działach prawnych/umów przedsiębiorstw budowlanych specjalizujących się w generalnym wykonawstwie robót budowlanych;
    • umiejętność rozpoznawania i eliminowania ryzyk prawnych z działalności przedsiębiorstwa;
    • umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania;
    • zaangażowanie, samodzielność, skrupulatność;
    • rzetelność, odpowiedzialność, zaangażowanie.

    Oferujemy:

    interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie
    stabilne zatrudnienie
    pracę w przyjaznych warunkach
    atrakcyjne wynagrodzenie

    opiekę medyczną

     NIE ZWLEKAJ I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU:

    Dekpol S.A.
    ul. Gajowa 31
    83-251 Pinczyn
    tel. 058/ 560 10 75